Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a fiúknak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiúknak a komoly, divatos, felnőttes lányok tetszenek jobban vagy a vidám, vicces, sportosak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy komoly ember is lehet vicces ... amugy inkább a komoly , divatos , felnőttes lányok tetszenek , de ha szép akkor mindegy ... 14/f
2015. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az olyanok, akikel lehet komoly dolgokrol is beszelni de hulyeskedni is lehet veluk...
2015. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez igen csak emberfuggo.

Ha komoly fiura vagysz, komolyan kell viselkedned, persze ez nem azt jelenti, h nem viccelodhetsz eretebb temakon belul:)

Ha vidam sracra vagysz, akk neked is vidamnak kell lenned, divatosnak pedig minket esetben kell lenned. De ez nem azt jelenti, h allandoan ruhaban es magassarkubam kell trappolnod.

A sportos ruhaviseletrol annyit, h sztem ne hasznalj sportmelltartot :D (persze, a sportmelltarto segit abban, h ne logjanak majd a melleid idosebb korodra.) de attol meg sokkal szebb es szexibb, ha sima melltartot hordasz. Tudom, mert en is lany vagyok :D es azt mondjak, h nagyon ertek ahhoz, mi all jol az embereknek. 14 eves letemre nincs nagy mellem, B/75, es en us sima melltartot hordok, termeszetuknel fogva a fiuknak bejonnek a nagy mellu lanyok, es kozt tudott: a sportmelltarto kisebbiti a mellet (marmint lattszatra), igaz, egezsegesebb is, de akk is kisebbnek tunik tole. A sprotos ruhazatrol meg annyit, lehetsz akk is csinos, ha nem miniszoknyaban tolid, hanem hosszu nadragban, es nem extra rovud haspoloban, hanem ha annyira sportos vagy, akk egy sima egyszeru nike poloban, neha az egyszeru a szep! :)

Renelem tudtam valamit segiteni! ^^

Meg valami, a felnottes oltozkodes/stilus nem #mutassunkmagunkbolmineltobbet jelenti, vagyus h mutassuk meg a hulye fiuknak milyem szexik vagyunk, de ne ugy, h kint van a fenekunk es a mellunk, de azert nyugodtan hordhatsz egy kicsit feszulosebb ruhat, vagy csonacit egyszeru feher poloval, ugyanolyan szep, mint barmelyik mini utcan allo neni 2015-os stilusu ruhak! ;)

2015. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egy nagyobb fiú szerint nekem felnőttes arcom van és ezért a velem egykorú fiúk rám se hedereítenek. A férfiak meg dícsérnek hogy milyen szép vagyok, meghogy kaptam-e már májusfát (nyilván ezt májusba kérdezték). Bár én nem találom magam vonzónak.
2015. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem magamra gondolok hanem csak ugy altalaban de azert koszi a valaszokat: )
2015. szept. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!