Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jogos anyukám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogos anyukám részéről? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az osztályomban (majdnem) mindenki sminkeli magát, de van vki az ki azt mondja, hogy értelmetlen meg hogy nincs rá türelme... Én anyukám viszont nem engedi hogy sminkeljem magam, mert hogy szép vagyok és ha már most elkezdjek akkor 20 évesen úgy fogok kinézni mint egy 40 éves nő. De én csak szempillaspirált szeretnék.

Egyszer az unokatesóm kivasalta a hajam (mert göndör, logikusan XD) és azzal szebb voltam ezt mondták az osztálytársaim is kivéve a LB-m meg egy barátom. Anyám meg azt mondta hogy eszembe se jusson a hajvasaló. Szerintetek jogos amit mond?

Bocsi a hosszú szövegért és légyszi csak értelmes válaszokat írjatok!



2015. szept. 20. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kimaradt egy fontos dolog, hogy mennyi idős is vagy. Azt te is érzed hogy nem ugyanaz ha 11 vagy 17 évesen tiltja meg a sminkelést.
2015. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az tény hogy ha természetesen szép az arcod, akkor felesleges sminkelni. VISZONT egy kis szempillaspiráltól nem fog az arcod tönkremenni, az ha jól tudom az alapozótól lenne. A hajvasalóval meg annyi a baj (sajnos tapasztalat), hogy ha vékony szálú a hajad, akkor szétégeti. Viszont göndör hajú lányoknak általában vastagabb a haja. Az égetés ellen hővédő spray-k vannak, amik szintén roncsolhatják a hajad szerkezetét, de ebben nincs tapasztalatom mert nem használtam.

Na de akkor a kérdésre is válasz: ahogy előttem is mondták, attól függ hány éves vagy. Szerintem olyan 15-16 évesen már el tudod dönteni hogy sminkelni szeretnél-e vagy sem. És anyudnak mondtad hogy csak szempillaspirált szeretnél? Mert lehet ő alapozóra, púderre szemhéjfestékre stb. is gondolt. :)

2015. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én csak szempillaspirálra gondoltam
2015. szept. 21. 13:33
 4/4 A kérdező kommentje:
de amugx köszi a valaszokat :)
2016. jan. 23. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!