Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 eves vagyok a baratom 1,5...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves vagyok a baratom 1,5 evvel fiatalabb. Anyukam szerint fiatalok vagyunk meg egy komolyabb kapcsolathoz, de en meg mar lassan felnott leszek. Mennyire baj hogy fiatalabb nalam a baratom es anyamnak van joga beleszolni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
az nem baj ha fiatalabb nálad ! azt nem tudom hogy van joga beleszólni
2015. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj az ha fiatalabb nálad. Ha kedvelitek egymást nem számít a dolog.


Anyukád pedig nem beleszólni akar az életedbe, csak félt téged. Szeretne megóvni a csalódásoktól. Te neki 30 évesen is az a kislány leszel akit ő hozott a világra, és akit óvnia kell. Hidd el, ha elég idő eltelik és látja, hogy boldog vagy a sráccal meg fogja szokni a dolgot. Addig viszont nézd el a szülői aggódást. Tanácsokat fogsz kapni apucitól, anyucitól, hallgasd meg, és ha lehetőség szerint figyelj oda rájuk, nem akarnak neked rosszat. Mutasd be nekik a srácot, üljetek le családi körben és beszéljétek meg a dolgokat, ha már biztosnak érzed kapcsolatot a sráccal.

2015. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg jo is hogy fiatalabb igy legalabb nagyjabol egy szinten lesztek mentalisan (ne vedd sertesnek). Anyukadnak meg nincs joga a te parkapcsolati eletedbe beleszolni. Mi mar 3 eve vagyunk egyutt a parommal en 15 voltam mikor osszejottunk o meg 17,5 majd egy ket ev utan a szuleiteknek is feltunik hogy kettotok kapcsolata komoly.

18/L

2015. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi utolso vagyok , rosszul olvastam "baratnom"-nek lattam.
2015. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!