Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szakítottam a barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottam a barátnőmmel, nagyon kivagyok :| (? )

Figyelt kérdés
A szitu az hogy távkapcsolatban voltunk ezért ritkán találkozunk és annak ellenére hogy nagyon szeretjük egymást a barátnőmnek ez nem volt elég hogy csak ritkán tudunk együtt lenni ezért szakított velem. Ő se szívesen csinálta.... és most úgy érzem semmi célom az életben, csak meg akarok halni... ez meddig fog tartani? Mit csináljak hogy ne érezzem ezt? Egyébként másfél éve voltunk együtt...

2015. szept. 20. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én 2 hónap után úgy ahogy túlléptem bár még mindig túl sokat gondolok rá :/
2015. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
úgy látom elindult a feel vonat Q_Q
2015. szept. 20. 23:23
 3/17 anonim ***** válasza:

Aki igazán szeret, az ezért nem szakít. A kevés találkozás is több a semminél, ha szeretsz valakit.

Meddig fog tartani? Változó. Idővel jobb lesz, de pár napig vagy hétig még kegyetlen rossz lesz, nem ámítalak.

Mit csinálj? Semmiképp ne fojtsd el az rézéseidet! Add ki magadból! Ha kell, sírd ki magad.

2015. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
küldöm a virtuális ölelést haver :c
2015. szept. 20. 23:23
 5/17 anonim ***** válasza:

Köszi haver :(

Gyere át, igyuk le magunkat, és sírd ki a bánatod! :(

2015. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
megyek Q_Q
2015. szept. 20. 23:33
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem rúgj jól be meg állj neki csajozni ezerrel.

Ilyenkor ez a legjobb, de azért nem kell alkoholistának lenni meg nemi betegséget összeszedni.

Aztán meg találj ki valamit, amivel le tudod magad foglalni.

2015. szept. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bulizni nincs pénzem, diák vagyok és kiskorú úgyhogy inni se nagyon kéne E_E
2015. szept. 21. 00:33
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Ne siránkozz màr.. :(
2015. szept. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!