Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már 3,5 hete szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3,5 hete szakítottam a barátnőmmel és bár nem mutatom, azóta is állandóan rá gondolok, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon félreismertük egymást (f/23,n/18) és úgy láttam jónak, ha befejezzük a dolgot 1,5 év után. Ő sem érezte jól magát a kapcsolatban és arra jutottam, hogy mindenféle kapcsolatot megszakítok vele. Szeretem még mindig, de hosszútávon jobb lesz így... Szóval, szerelmi bánat ellen mit ajánlanátok? Persze ahány ház, annyi szokás... De mégis, van valakinek tanácsa?:)


Köszönöm szépen, szép estét mindenkinek:)



2015. júl. 26. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Lazíts a haverokkal és hódolj a hobbidnak is. Edzés vagy bármilyen sport ami szerintem teljesen jó ilyenkor. Nyilván az alkohol sem megvetendő de az edzés hosszabb távon jobb azért.
2015. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ha jól csinálod, akkor valóban: ahány ház, annyi szopás. És ez jó is a szerelmi bánat ellen.

Szóval vesd bele magad a sűrűjébe egy ideig.

Persze ez VALÓDI szerelmi bánatnál szóba se jöhet, de ez csak amolyan szerelmecske volt, még ha jelen pillanatban nem így érzed is.

2015. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!