Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kelthetném fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel a figyelmét? Meg úgy egyáltalán, hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Már a 2. héten kiszúrtam a folyosón. (az osztálytermük a miénk mellett van) Ő tizenkettedikes, én kilencedikes. Az ő osztálya avatott minket múlt héten. Csoportokra voltunk osztva, a "gólyája" velem került össze, így ő is sokszor volt körülöttem a feladatoknál. Nem tudom, de néha olyan furán éreztem magam (felgyorsuló szívverés, lábremegés) mikor a közelemben volt, főleg mikor egyszer beállt mellém és a vállunk összeért... Beszédkontakt még nem történt köztünk, de azóta sokszor összefutottunk a folyosón. Sokan azt mondják, hogy nem érdemes foglalkozni vele mert egy végzőst miért érdekelné egy kilencedikes. Mondjuk ismerek egy párt, akiknél ugyanez volt a felállás, a lány kilencedikes a fiú végzős. És azóta is együtt vannak..

Facebookon kicsit kutattam utána és kiderült, hogy sok közös van bennünk. (azonos érdeklődési kör, zene) Nagyon szeretném megismerni ezt a fiút! :) Önbizalmam van, igaz nem annyi hogy megmerjem szólítani. (egyelőre csak bejelöltem FB-n) Nem volt még barátom, így nem vagyok nagyon tisztában azzal hogyan kell ismerkedni. Kérlek segítsetek!

15/L



2015. szept. 21. 16:51
 1/5 anonim válasza:
Szép vagy?
2015. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elégedett vagyok a külsőmmel, többen mondták már hogy szép az arcom meg csinos alakom van (sokat sportolok), természetes szőke hajam van, két osztálytársam is már többet akart barátságnál, de hát...az megmaradt barátságnak.

Tudom hogy az ember úgyis a külső megjelenést veszi észre először, de elsősorban nem (csak) ezzel szeretném magamra felhívni a figyelmét.

2015. szept. 21. 18:29
 3/5 anonim válasza:
Ha szép vagy, akkor az nagy előny. Én fiú vagyok, de attól hogy szèp vagy, még nem biztos, hogy tetszel is. Szerintem próbáld meg valahogy fölkelteni az érdeklődését, szemezz vele. Az a baj, hogy így azért nehéz bármit mondani, hogy nem ismerlek, de szurkolok neked.
2015. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Gondoltam már arra, hogy valami ürüggyel átmegyek az osztálytermükbe, pl. elkérem valaki számológépét, nem feltűnő, többször is előfordult már hogy ők jöttek át hozzánk "kéregetni". Talán sikerül majd pont tőle. :)

2015. szept. 21. 21:13
 5/5 anonim válasza:
Remélem fölfigyel rád. A lényeg próbálj meg közeledni felé, és akadjanak össze a tekinteteitek.
2015. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!