Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy fiatal lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy fiatal lánnyal szeretkezni, hogy hozzam össze?

Figyelt kérdés

Igazából még sosem voltam 20 alatti nővel. Amikor én voltam tini, már akkor is elég érett gondolkodású voltam, és felfigyeltek rám az idősebb lányok is. Valahogy nekem kimaradtak a tini csajok. Ezen szeretnék most változtatni.

22 évesként hogy szedhetnék fel egy 16 éves csajt?

Nem komoly kapcsolat céljából. Huhh ezt most vissza olvasva is szörnyű volt. Kiegészíteném, annyival, hogy nem szeretnék senkit sem kihasználni. Max ha kölcsönös. :D


22/F



2015. szept. 21. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt eléggé behez lesz :D


Hacsak a lany nem teljesen hülye es csak egy 1 éjszakás kalandot akar 16 evesen :D

2015. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van ilyen. Tudom, mert nem egyszer bepróbálkoztak már nálam. De akkor mindig csak lepattintottam őket.

Most nem tenném. :)

2015. szept. 21. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális lányok szóba sem fognak veled állni, ha felhozod nekik.

Akiknek meg nincs igényük, azoknak jó leszel te is.

2015. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahha, ez már megint egy elméleti példa.

Mutass már egy sármos pasit, akire nem tapadnak a nők.

Mondok én neked egy életből vett pédát. Képzelj el egy zenei bandát, akik nagyon befutottak. Koncerteznek és turnéznak. Van egy csomó lány rajongójuk. Biztos vagyok benne, hogy akad köztük olyan is, aki igazából még egyik bandataggal sem találkozott, egy szót sem váltottak, nem is tud róla igazán semmit, de mégis nedves lesz tőle a bugyija, és ha még a srác adna neki egy lehetőséget, a csaj még megtisztelve is érezné magát, hogy kihasználja a pasi.

Van még kérdésed? Véleményed...

2015. szept. 21. 22:30
 5/7 anonim válasza:
Rengeteg zenekar szerinted mit csinal amikor a backstageben van? De amugy csipd ki magad es menj el discoba. Ott sok reszeg tini van, tapasztalat.
2015. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen lányokat keresek én is de.16 alatt. 35/F
2015. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mikor 16 éves voltam rohadtul idegesített, hogy a f'sszopó 22 évesek a korombeli csajokra mennek rá, elég nagy konkurencia volt, pedig a balf'szok csinálták csak akik nem tudtak összeszedni korabeli csajt mert azon szinten 0-nak számitottak :D


amugy szépen nézel rá a kislány már csinálja is a V betüt...

2015. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!