Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek az ilyen típusú csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az ilyen típusú csaj bejönne?

Figyelt kérdés

15 éves

barna szem,arany barna válig érő haj.felül alul fogszabályzó de alig látszik neki. 160 magas es 55kg→ közepes testsúly, sportos alkat

kajakozik és úszik, szereti a kisebb gyerekeket és szerett velük foglalkozni.Gimnazista és biosz tagozaton van. Diakszinpados, verseket, meseket, konyvet ir. Szerett rajzolni. Társosági ember, könnyen megtalálja másokkal a közös pontot. Nektek bejön az ilyen csaj?


2015. szept. 22. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Majdnem teljesen igen. :)
2015. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy majdnem, teljesen?
2015. szept. 22. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit fiatalka nekem, más kifogásom nincs
2015. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :D

Várom a további válaszokat is!!!

2015. szept. 22. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen:)
2015. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kép alapján megmondom
2015. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kép nem minden ;)
2015. szept. 22. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Kajak és úszás? Igen, régen kajakoztam, most hobbi szinten úszom... :D szóóóval..ja.. :)
2015. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!