Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Van egy srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Van egy srác, volt osztálytársam, jelenlegi évfolyamtársam.

Figyelt kérdés
Tavaly nem mindig köszönt, de néha azért köszönt, idén még egyszer sem köszönt. Egyszerűen nem értem, miért csinálja ezt, igaz hogy utóbb többször én sem köszöntem neki mikor köszönt, egyszer rákérdeztem hogy van- e valami baja velem, és ezért nem köszön, de azt mondta hogy csak nem vesz mindig észre, szerintem hazudott. Már tavaly is és most is ugyanazt csinálja, nem köszön viszont ha egy emeleten van óránk akkor minden alkalmat, lehetőséget megragad, hogy engem nézzen. Nem tudom eldönteni hogy most esetleg tetszem neki és egyszerűen nem mer közeledni, vagy csak egy idióta. Én azt hiszem szerelemes vagyok belé, és gondoltam rá, hogy beszélek vele, de még nem mertem. Szerintetek tetszhetek neki, vagy én értettem valamit félre? 16L
2015. szept. 24. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rossz kategória.. Szerintem nem az van hogy fél, egyszerűen nem köszön mindenkinek.. Az ilyet nem kell szóvátenni..
2015. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!