Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedtél meg a jelenle...

Hogy ismerkedtél meg a jelenlegi pároddal? Storyk, érdekességek, laza ismerkedés, stb. a történet érdekel.

Figyelt kérdés

Most valamit marha rosszul csinálhatok, mert nem megy az ismerkedés. De nagyon nem! Falba ütközöm minden lánynál. Leráznak oylan dumákkal, hogy így ugy szerelmesek valakibe vakon, illetve csalódottak, és képtelenek bíznia pasikban, na meg hogy nem akarnak komolyat éppen pont most..:/

De ez az én problémám.


A kérdés arról szólna, hogy hogyan, ismerted meg a jelenlegi párodat. Baráti körből, vagy totál ismeretlen volt, netalán neten, buliban, vagy ilyesmi...

Írjatok pár mondatot légyszi, hogyan kezdődött a kapcsolatotok!


köszi!

23/F



2013. dec. 9. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Itten ni ;)
2013. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Baráti társaságon keresztül ismerkedtünk meg. Akkori lány ismerősöm párjával jártak egy osztályba és egy Burger Kingbe találkoztunk először, majd bowlingozni mentünk. Szekáltuk egymást megállás nélkül. Felvettük egymást facebookon, majd később MSN-en (akkor még az volt menő), majd ott beszéltünk és sok mindent megtudtunk egymásról. Sokszor jött elém az iskolához, végül egy hónappal a megismerkedésünk után úgy döntött a szokásos baráti csapat, hogy elmegyünk mozizni. Ő úgy volt nem jön, de végül megjelent teljesen váratlanul, amitől én olyan szinten zavarba jöttem, hogy menekülni akartam, egész végig kerültem, de végül a moziban egymás mellé kerültünk, levadászta a kezem, aztán a többi a film közbe jött magától. Akkor kaptam életem első csókját.

3 éve vagyunk együtt.

16L

2013. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elírtam, 19L, bocsi. :D 16 voltam, amikor megismertem, ő most 21 éves. :)
2013. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez tök aranyos történet! :)

jó hogy vannak még ilynek!

2013. dec. 9. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy buliban ismertem meg a mostani páromat immár több,mint 2,5 évvel ezelőtt. Egy jó barátommal egy este nekiindultunk a május végi éjszakának némi abszinttal. Miután elég rendesen bekarcoltunk,összefutottunk egy sráccal,akit a haverom kb látásból ismert. Összehaverkodtunk,megosztottuk vele a kis piánkat,majd elmentünk egy kocsmába,ahol visszahívott a srác minket 1-1 sörre. Ott találkoztunk ennek az újonnan megismert barátunk haveri társaságával. Ja,mellesleg ez egy rock-kocsma volt,én meg rózsaszín,virágos felsőben illetve fodros fehér szoknyában libbentem be:D Tegyük hozzá,bőrig ázva,mert rekordmennyiségű eső esett és természetesen eláztunk. Úgyhogy kb úgy nézhettem ki,mint valami csöves p.csa. Ennek ellenére minden fiú elkezdte csapni nekem a szelet,mindenki meghívogatott valamire. Persze a páromat már az elején kinéztem magamnak,de azért élveztem,ahogy verseng a többi pasival:D Namindegy...kis beszélgetés után megcsókolt,később kimentem a wcbe lehányni a kéztörlőadagolót,majd visszamentem,kimentünk az utcára szexelni egy viszonylag sötétben álló fához,majd miután a részegségünk miatt vagy 3 órán keresztül szerencsétlenkedtünk,elkérte a számomat,másnap felhívott. Egy hétig randiztunk,és azóta együtt vagyunk több mint 2,5 éve. Életem egyik leggázabb,legundorítóbb,de épp ezért egyik legviccesebb és legboldogabb estéje volt:D
2013. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) vaoooo néha meglkepődök, hogy működik még a sima ismerkedési norma is manapság.


De mostanában basszus szinte minden lányak vagy pasija van, vagy reménytelenül szerelmes...neigazán tudom hogy hol vannak a tényleg lelkileg is szabad lányok..:/

2013. dec. 10. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:

ezen az oldalon tett fel egy kérdést, és linkelte hozzá a fotóját :D én meg odirtam: "szerintem szép vagy, irj rám ha nincs pasid :D" erre ő rámirt: "xD nincs"

még nem találkoztunk, mert még csak 2 hónapja beszélgetünk, de hamarosan meglesz a randi

14/f

2013. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!