Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol tudnék csendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnék csendesebb, visszahúzódó fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyenekhez még nem volt szerencsém. Az osztályban az összes fiú nagyképű és bunkó. A suliban sem láttam eddig senki szimpatikusat. Iskolán kívül nem járok el sehova,talán ez a gond? Azonkívül nem vagyok valami szép sem, ezért is kevés az önbizalmam de, nem is várom el,hogy egy 10/10-es srác az ölembe hulljon. 15/L

2015. szept. 26. 08:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én szeretek sétálgatni,kicsit idősebb vagyok és én se tudok kivel :(
2015. szept. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11#-es Sajnálom :(
2015. szept. 27. 08:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Interneten, könyvtárban, esetleg utcán, de az iskolában is biztos van ilyen fiú, csak még nem ismered.
2015. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi #13 :)
2015. szept. 27. 11:41
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpatikus,hogy ilyen fiút keresel, de mivel még csak 15 éves vagy,előbb inkább a baráti körödet építsed ki, mert írod, hogy nincsenek nagyon barátnőid. Pedig az a legfontosabb az ember életében,hogy legyenek olyan barátnői (nem sok, 2-3 elég), akik elkísérik élete végéig, akikre mindig számíthat. Utána jöjjön csak a fiúkkal való ismerkedés. Egyébként olyan helyekre kell eljárni, ahol a normálisabbja megfordul. Ha mondjuk te is cserkész lennél, a cserkészek között nagyon sok szimpatikus szolid lány és fiú van. Iratkozz be a cserkészek közé, ők jó programokat is csinálnak együtt.
2015. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Bevallom a cserkészet nem igazán vonz,de azért köszi :)
2015. szept. 28. 20:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Pedig ott nagyon kedves, helyes fiatalokkal tudnál megismerkedni. És állandóan kirándulni járnak.
2015. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!