Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mi hogy úgy megy el buliba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi hogy úgy megy el buliba hogy megígéri hogy vigyáz magára erre azzal jön vissza hogy már nem biztos az érzéseiben és hogy szakítani akar?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban voltam barátnőmmel megbeszéltük hogy ha bulizni megy vigyáz magára, mindig azt mondta hogy soha nem csalna meg, aztán arra jön haza egy buliból hogy egy gyerek megcsókolta és hogy én már nem kellek neki. Ezt mind 1 év kapcsolat után. Aztán mondta hogy már rég nem érezte ugyanazt mint eddig, és hogy már régóta akart szakítani. Én ezt értem hogy nem szeret meg minden de mért így kellett ennek véget vetni? Szebb megoldást tényleg nem talált?

2015. szept. 26. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most mit vársz tőlünk? Valaki azt írja majd, hogy mekkora sz/mét a csaj (én is ezen az állásponton vagyok), és lesz, aki azt írja, hogy a távkapcs. eleve halálra van ítélve stb.
2015. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Fú te hallod jó nagy rlb@ncot fogtál ki csak azt tudom mondani hogy az ilyenért nem kár. Hazug hűtlen olcsó lány nem kár érte valszeg belebotlott egy BMW tulajba ez van. Ha tudsz akkor még tegyél is keresztbe neki megérdemelné.
2015. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
27%
Felrekur es abba most mi van? :D
2015. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet hogy manapság mekkora p*csa minden csaj, haverommal is ugyanez történt hogy a csaj félrekúrt egy másik csávóval és csak utána jutott a csajnak eszébe hogy már nem szereti :D, ez ma divat vagy mi? Hogy a csaj csak akkor jön rá hogy szakítani akar miután félrekúrt?
2015. szept. 26. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért ne gyere össze bulizós csajjal. Én egy csomó olyan lányt ismerek (köztük magamat is) akik soha sem járnak buliba, otthon ülős típusok, és a végletekig hűek a barátjukhoz.
2015. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez még megcsalás és buli sem!

Én nekem a távkapcsolatom úgy ért véget, hogy autós tanfolyamon barátnőm megismert egy csávót. Decemberre barátnőm azzal keresett meg FÉSZBÚKON (hát miért ne ott?), hogy beszélnünk kell, mert nem érez semmit és legyen vége. Mondtam neki találkozzunk, megyek én azonnal a vonathoz és egy óra múlva megbeszéljük, de ő tiltakozott ellene.


Szakításunk után kb. 4 hónappal tudtam meg az igazságot, hogy más miatt történt. Barátnőm szakított velem miatta, de a srác meg azt mondta neki, hogy kár volt szakítani miatta, mert ő olyan lánnyal nem fog összejönni, aki más miatt dobta a párját és eleve a srác nem is akart semmit tőle. Rosszul érzem magam mái napig miatta, de mikor ezt meghallottam nagyon kinevettem. :'D


Nekem így írt véget. :) Én nagyon szerettem, szerelmes voltam fülig a lányba. Mái napig sokszor eszembe is jut.

Igen, a lányok (többsége) manapság már csak ilyenek.... :)


18F

2015. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hát k*rvák mindig is léteztek ez tény :D és nem mindegyik lány aki bulizik csalja meg a párját.
2015. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Én is nagyon szerettem és elég keményen depiztem is miatta, nekem is közölte hogy nem érez semmit én meg erre visszakérdeztem hogy "gondolom túl jó volt a társaság a bulin" és akkor mondta el hogy talált egy közelebbi faszt...

ekkora egy k*rvát...

2015. szept. 27. 22:46
 9/10 A kérdező kommentje:
UI: Aztán meg azzaj jött hogy "háde tini szerelem volt" és hogy ezért nincs okom letörni magam.... kösz szépen...
2015. szept. 27. 22:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát bizony feledésbe kell merülnie. :)


Mondtam, IMÁDTAM a lányt, de okos voltam ahhoz, hogy felismerjem csúnyán kibánt velem, így viszonylag kevés ideig depiztem rajta :) A kevés az kb. 6 hónap..... :'D

2015. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!