Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem? Talán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Talán nem biztos az érzéseiben? Nem tudja, hohy mit akar.

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve nem vagyok együtt a barátommal, őneki most van barátnője.De napok óta sms-ezünk, meg találkoztunk többször is. Pénteken este pedig lefeküdtünk.

Közben azt sugta a fülembe, hogy imád, és nagyon hiányzott az ölelésem.Nem tudom, hogy most mi van mert tudom, hogy a barátnője sokat kever, hazudozik, hogy engem minnél rosszabb szinben tüntessen fel előtte.Most pedig nehezen válaszol az üzeneteimre.Nem udom mit érez. De tudom, hogy ezt az estét egyikünk sem bánta meg.


2008. máj. 25. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs más lehetőség választani kell. Mondd a fiúnak, hogy döntse el, hogy ki kell neki, mert te nem vagy hajlandó így tovább folytatni. Legyél határozott és muszáj lesz döntenie!
2008. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azé nem vagy semmi,h tudtad h van bnője és te rá félévre lefekücc vele....:S...gondolkozzá már el kicsit azé te is!
2008. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nézd én nem érzem magam hibásnak, ő az aki egyfolytában ír, hív meg találkozni akar velem!úgyhogy nem én kezdtem az egészet!!!!
2008. máj. 26. 11:30
 4/5 anonim válasza:
Akkor biztos tégen is képes lenne megcsalni...
2008. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Voguelilias ***** válasza:
Ha ennyire imádna akkor fél éve miért kelett, hogy vége legyen?? Unt? Volt jobb is mint te? Most mégis te vagy az aki kell neki? Én biztosan nem bíznék benne ha tudnám, hogy a barátnőjét simán megcsalja. És ha összejösz vele és téged csal meg? Mert talán jött megint jobb vagy mert éppen rádunt? És igaza van az első szólónak VÁLASZTANIA KÉNE a srácnak, de szerintem találnál te jobbat is!
2008. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!