Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kezdtem a gimit, és van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goodgirl12 kérdése:

Most kezdtem a gimit, és van az osztályomban egy szerintem és még mások szerint is elmebeteg srác. Tudnátok segíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval, úgy kezdődött az egész, hogy én nem voltam gólyatáborban bizonyos okok miatt. Első nap a suliban tábor után több pletyka is keringett az egyik osztálytársunkról mi szerint elmebeteg. Én még nem ismertem szóval nem is foglalkoztam vele. A fiúról annyit kell tudni, hogy 17 éves és kilencedikes és állítólag nevelő szülőknél van az, hogy miért azt senki sem tudja csak az ofő, de ő nem adhat ki nekünk ilyen infókat. Már az elején is érdekes volt a srác nem szólt senkihez ami még úgy ahogy elfogatható is lenne hiszen fogjuk rá, hogy nem barátkozós...de nem ő más volt már a nézésétől is kirázott a hideg egyszerűen nem volt megszokott. Ijesztő látványt nyújtott az a mosoly az arcán ami igazából inkább vicsorgás és mosoly keveréke plusz a tekintete az ami mindenkit megrémiszt. Egyik barátommal beszéltem is erről és ugyanazon a véleményen volt, mint én...ez a srác nem normális. Teltek a napok igazából próbáltam kerülni, de sajnos mégis új osztály és elkerülhetetlen nem egyszer volt, hogy megfordult majd nézett...de nem csak engem másokat is. Egyszer volt, hogy tesi óra volt és nem tesiztem ezért a lelátóra kellett felülnöm pechemre ő sem tesizett így hét leült mellém. Vettem elő a telefonom mire megszólalt: Hé, ha innen lelöknélek meghalnál te pedig vissza jönnél és meggyilkolnál nem? (a lelátó kb 3 m magas) Persze erre ledermedtem és válaszolni sem mertem inkább csak mondtam egy nem tudomot aztán gyorsan lejjebb ültem. Csomószor hallottuk ahogyan magában beszél és rendszerint benne van a gyilkos vagy pszichopata vagy pedig az elmebeteg szó. Persze ezen röhögünk mert,ha úgy vesszük vicces a tanárok is röhögnek, de néhányan viszont nem mikor nem merünk kimenni az utcára mert félünk, hogy mikor lesz ott. Ofőnek próbáltunk szólni, de csak azt mondja, hogy tudja és viseljük el. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. szept. 27. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szúrd át a nyakát
2015. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Ismertem én is egy gyerket, aki széket dobot ta tanárjához ,több góygyszert szedett, a többiek szekálták - nem az én iskolámban volt, mellettünk.

Nos, marha rossz sora votl, azért is ,emrt hagyományos iskolába járt, epdig láthatóan speeciális nevelésre lett vonla szüksége.


Talán ez esetben is ez lenen a helyes. Szerintem beszélsj a szüleiddel, hogy valami ne mstimme la gyerekkel, és hogy nem akarjátok ,hogy esetleg valami baj legyen. Őkbeszéhletnek az iskola kompetens dolgozóival, és átrághatná kaz esetet. Talán a gyermeknek is jobb lenne, ha máshova kerülne, mondjuk olyan helyre, ahol kevsebben vannak, és fokozottan tudna kfigyelni rá - szeirntem valami történhetett, ami nagyon megviselte, és ezért ilyen.


Nyilván az, hogy 4 évig senkivel ne kerüljön jó kapcsolatba, ne beszéljen, a többiek esetleg kinevessék, ő pedig olyanokat csináljon, ami egyáltalán nem jó, csak rontana mindent.

Egyébként nme is értem ezek alapján mirét nem léptek eddig az ileltékesek az ügyben...

2015. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mi miatt lett ilyen...Tudod, a gyerekkori traumák megváltoztatják az életet, nekem pl. az egyik ismerősömet és anyját gyerekkorában verte az alkoholista apja, és olyan lelki sérülést szenvedett, amit azóta sem tudott feldolgozni és pszichopata lett belőle.Konkrétan nem voltak érzései, csak megtanulta "utánozni" azokat :) Szerintem nem úgy kéne rá tekintenetek, mint egy "bűnözőre", hanem inkább, mint egy "áldozatra".Ettől függetlenül nem lesz 100-as, szóval ha úgy érzitek, akkor kerüljétek, csak egy kicsit belegondolhatnátok magatokat a helyzetébe és kereshetnétek a miérteket és akkor talán megértenétek őt és akkor nem lesz olyan szörnyű az a 4-5 év a társaságában, hanem talán elviselhetőbb lesz.
2015. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak viccelődik ezekkel. Nekem is van egy elég fura osztálytársam,igaz ő más őrültségeket szokott mondani,de vannak ilyen embereket,ezt el kell fogadni. Ha engem kérdezel engem kifejezetten vonzana egy ilyen titokzatos srác,persze azért nem egy depressziós,öngyilkos hajlamú. Szerintem ha nem fenyegetőzik és nem csinál semmi olyat,akkor nem kell félni tőle. :)15/L
2015. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan ismerősöm aki látta kiskorában ahogy az apja megölte az anyját és ez egy nagyon nagy lelki trauma lehetett neki. Lehetséges hogy az osztálytársad is ilyensin mehetett át tehát próbáljátok kerülni s ne bántsátok meg .
2015. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Biztos, hogy nem csak viccel? Én ezt a lelökős dumát poénnak vettem volna.
2015. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát én nem nevettem volna rajta azt tuti inkább jól szájon vágtam volna, és hogy értelmes választ is adjak egyszerű a megoldás beszélsz az igazgatóval hogy kezdjen valamit a gyerekkel.
2015. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legyél vele kedves és barátságos, mert ha elkezdi ólommal kitömni az osztálytársait jobb ha barátként tekint rád.


Vagy feküdj le vele párszor az még biztosabb.

2016. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!