Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy srác ezt írta, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác ezt írta, és nem igazán értem, hogy most elmebeteg lenne?

Figyelt kérdés

Másolom:


"Netán boncoljam fel, vagy nyúzzam meg magamat elevenen, hogy lásd, mi rejtezik bennem? Hogy mit jelentesz, hogy mennyit érsz nekem? Bár, ami ezt illeti, pontosan ezt teszem már, hónapok óta. Minden egyes vers, történet, üzenet, legyen az írásban, vagy szóban, pontosan ez. Szétszaggatom magam, felboncolom magam, majd a legértékesebb részeim ezüsttálcán kínálom fel, és te csak egykedvűen eldobod azt."


És így folytatódik:


"Néha azt érzem, hogy meg kellene ragadnom a hajad, feltekerni a kezemre, majd meghúzni, és kényszeríteni arra, hogy NÉZZ a szemembe. A szem sosem hazudik, és ha meglátnád a tekintetemben azt, amit érzek, azt a fájdalmat, amit okoztál, azt a rajongást és csodálatot, amit irántad érzek, azt a kínt, amitől nem tudok megszabadulni, azt a mérget, ami egész testemet, lelkemet, elmémet fertőzte meg, akkor, ha lenne egy parányi lelkiismereted, valami olyasmi, ami még léleknek is nevezhető, magad futnál el szégyenedben."


És ez a vége:


"Köszönöm, hogy megöltél, újból. Kár, hogy nem jössz ide, és húzod meg a ravaszt. Jobb lenne."


Megmondaná valaki, hogy mi van ezzel?


2015. jún. 9. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Sanszos, hogy nincs nála minden rendben.
2015. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Semmivel sem betegebb, mint te, aki egy ember legbensőbb érzéseit a világhálón teregeti. Mondd tudsz tükörbe nézni?
2015. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Összeilletek.
2015. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Sztem annyi baja van amit le is ir, h te mennyire nem vetted eszre h o mennyire szeret es mindent megtett erted amit csak tudott te pedig ezt le se szartad mar bocsanat a kefejezesert
2015. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

# 1/3 Sejtettem. Lehet orvost kellene hívni rá.


# 2/3 Úgysem jön rá senki. Amiről meg nem tudnak az nem fáj.


# 3/3 Miért?

2015. jún. 9. 09:47
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg? Én inkább egy mimóza művészlelket látok, aki sikertelen a szerelemben és gondjai vannak a visszautasítás feldolgozásával. Kiváló költőnagyságaink közül nem lógna ki.
2015. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Tudod hol a hiba? hogy ezt egy nő írta. Ráadásul ez a nő jelen van, és rendszeresen irkál ide a Gyik-ra,rendszeresen férfinek adja ki magát és igen: betegesen féltékeny egy adott férfire, mert tudja, hogy az adott férfi nem őt szereti, hanem egy másik nőt, ezért szinte az összes nőnemű lényt gyűlöli.


Én is találkoztam már itt az illetővel. Beteg, nagyon, és igen közel áll a teljes megőrüléshez.

2015. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7+ Kati a nőci neve. És legközelebb óvatosabb legyél, és jobban figyelj oda, hogy a veled csevegő ember valóban az-e akinek mondja magát:)
2015. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha ezt egy pasi írta az nagyon csalódott egy nőben. Meg is értem elég sok érzéketlen egyed van mostanság.
2015. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vaaagy inkább veled van a baj, ha nem értékeled, amit tett érted. Már ha igazából nem egy troll, ahogyan előttem írták páran.
2015. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!