Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a baratommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a baratommal valo elso talalkozaskor?

Figyelt kérdés

Jovoheten fogok elsonek talalkozni a baratommal, es arra kernelek benneteket hogy meseljetek.. hogy hogyan reagaltatok amikor megláttátok..

Nagyon varom mar..:*

Csak segitsetek a torteneteitekkel..



2015. szept. 28. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Tehát együtt vagytok,de még nem találkoztatok?

Ez valami távkapcsolat?

2015. szept. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Én is távkapcsolatban éltem egy darabig. Az első talin kinyaltam, és jól megd*gtam. Nem kell parázni nyugi.
2015. szept. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ha most fogtok először találkozni, akkor nemhogy nem barátod az illető, hanemmég csak nem is nevezheted ismerősödnek!

Sem a papír, sem a monitor nem tiltakozik a leírt szöveg igazságtartalom-hiánya miatt.

2015. szept. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most akkor a barátod vagy csak szeretnéd, ha a barátod lenne?


Hany évesek vagytok?

2015. szept. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem távkapcsolat...

30-40 kilometer a tavolsag...

Talalkozhattunk mar volna hamarabb is.. csak szerettem volna tudni, hogy tenyleg meglehet-e benne bizni..

2015. szept. 29. 00:52
 6/10 A kérdező kommentje:

#2/5. valaszolo..

itt nem dugni akarunk..

Valaki erre hajt..

mint pl te..

2015. szept. 29. 00:54
 7/10 anonim ***** válasza:

"...csak szerettem volna tudni, hogy tenyleg meglehet-e benne bizni.."

Értetted ezt a mondatomat:

"Sem a papír, sem a monitor nem tiltakozik a leírt szöveg igazságtartalom-hiánya miatt."?

Ha csak az általa leírottak alapján itéled meg, megbízhatóságáról hogyan tudsz meggyőződni?

Papíron bárki lehet jóképű, kisportolt.

2015. szept. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo :

Pont ezert talalkozok vele, hogy megismerjem..

Gyakorin "elvileg" segitseget kapunk, nem oltasokat !! ;)

2015. szept. 30. 01:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, miért veszed 'oltásnak', ha azt kérem, figyelj arra, mi a különbség az illető által leírottak és a személyes találkozáskor tanusítottak között!

Ha már régóta találkozgatnátok, akkor is kiderülhetne olyan tulajdonsága, ami addig rejtve maradt - és neked nem tetszik.

.

"Nem távkapcsolat...

30-40 kilometer a tavolsag..."

De bizony az!

Még akkor is, ha a szomszéd lépcsőházban lakik, utcán viselkedni nem láttad és csak az általa leírottak alapján itélkezel!

.

Mindenképp azt kivánom, hogy tévedjek és legyen sármos, tisztességes, szeretnivaló és szeretni tudó az illető!

2015. szept. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Figyelj..

neked az teljesen mindegy hogy en mit gondolok rola..

Nem veled fogja tervezni az eletet.

30-40 kilometer az sok ?

mert szerintem nem..

Ha meg a szomszed lepcsohazba lakna akkor meg ossze se jonnek vele.. mert minden nap talalkoznank, es az ugy mar unalmas lenne..

neked lehet hogy furcsa amit most en ide leirtam, de nekem ez a velemenyem.. ezt pedig nem masitom.

Csak abba kertem segitseget hogy mit csinaljak az elso talalkozaskor..

nem kertem ki a teljes kapcsolatomra a velemenyt.

Es igen, tisztaba vagyok vele hogy ez neked meg szinte nem nevezheto kapcsolatnak, de nekem igen.

es nekem senki se mondja meg hogy en kivel jojjek ossze.. PONT.

nem fog erdekelni senkinek a velemenye.

egy dologba kertem segitseget.. erre mit kapok ?!

Hogy milyen tavolsagra legyen a kapcsolatom.

nem ti fogjatok ápolni..

2015. okt. 1. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!