Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen tulajdonsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen tulajdonságú lányok tetszenek jobban, ha mondjuk mindkettő nagyon szép?

Figyelt kérdés

1, élénk, jókedvű, közvetlen, nyitott, magabiztos, társaságkedvelő, csacsogó

2, visszafogott, zárkózott, bizonytalan, antiszociális, csendes..


Persze a 2. is idővel kibontakozhat, de idő kell neki, és csak az adott személyhez tud igazodni..



2015. okt. 1. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az 1.
2015. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első egy kis visszafogottsággal.
2015. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első. De te biztos a második vagy és próbálsz megnyugvást szerezni. Tini problémák..
2015. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Mindkettö.Mindegy részemről hogy az első vagy a második.
2015. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ohh jó is lenne ha tini lennék.:D A 2. az unokahúgom lenne.. Egyébként eszméletlen szép kiscsaj, de nagyon félős.. én meg nem tudom milyen tanácsokat tudnék adni neki, mert én spec. évek óta kapcsolatban élek, de én úgy találtam barátot, hogy előtte nem is nagyon erőltettem a dolgot, csak barátok lettünk és egymásba szerettünk. Viszont a kiscsaj folyton kérdezget, hogy mit csináljon h szeressék a fiúk, mert most szerelmes egy srácba, de nem tudom egyszerűen mit mondjak neki, de mindenképp szeretnék neki segíteni, mielőtt még a drága osztálytársai ribizlit csinálnak belőle. Ezért kérdeztem ezt, hogy a 2. típusnak van-e esélye, mert akkor inkább megmondom neki, hogy maradjon olyan amilyen >-<

Egyébként 13 éves körüli korosztályról beszélünk, szóval most az a legrosszabb, ha az osztálytársaira hallgat. :/

2015. okt. 1. 10:14
 6/12 anonim ***** válasza:
2.est válaszd
2015. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Természetesen a kettest, én is antiszoc vagyok.
2015. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első. Mogorva, nem mosolygó lány nem szexi.
2015. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.:) egyébként nem mogorva, Ő is jókedvű mosolygós, csak eleinte fél kapcsolatot kezdeményezni. Nem depressziós, meg semmi.. Csak pl nem tud mit kezdeni a kínos csönddel, meg nagyon zavarba van és hülyeségeket csinál..>-<
2015. okt. 1. 15:29
 10/12 anonim ***** válasza:
2 - es, mert szerintem izgalmasabb mint a másik!
2015. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!