Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes belém?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém? Van egy fiú barátom. Szinte mindennap beszélük, mindig ő keres, olyanokat ír hogy látni akar, járjunk, szép vagyok meg ilyesmi. De én nem akarok tőle semmit. Viccből mondja vagy érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem: le akarja rólad dumálni a bugyit. És ő nem a barátod, egy barát nem ír ilyeneket, ő egy pasi, aki meg akar fektetni, amit barátkozással leplez.
2015. okt. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azt nem tudom hogy mit akar, de nincs sok önbizalmad ha azt hiszed viccből írja. Ez érthető ha fiatal vagy.

A bókoknak örülj, de ha túl messzire menne akkor állítsd le, hisz te nem akarsz tőle semmit.

2015. okt. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A férfiak dolga, hogy udvaroljanak.Ma már ez sajnos kikopott.Nem divat udvarolni, inkább célratörő szép szavakat írnak vagy mondanak, hogy gyorsan elérjenek valamit a nőnél.Két variáció van: ha leállítod a barátodat, hogy hagyja abba mert téged ez nagyon zavar és semmit sem érzel iránta a barátságon kívül.De hamarosan a barátságot is tönkreteszi, ha így folytatja. A másik lehetőség, hogy elhiszed neki a szép szavakat és dobsz egy hátast.Maximun kapcsolat lehet belőle, de nem biztos, hogy tartós lesz. Szerintem túl rámenős ez a barát.Mennyi idősek vagytok?Biztos még ráérsz a párválasztással, nem kell elkapkodni.
2015. okt. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A leírás alapjan 10 és 14 közé tenném a korukat!
2015. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Nyilvan hogy 10evesek fognak ide irni:D

2015. okt. 1. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!