Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan már sírok, hogy egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan már sírok, hogy egyedül vagyok. Mondjátok, hogy ez a korom miatt van!?

Figyelt kérdés

Tudom még fiatal vagyok de annyira rossz látni, hogy a barátaim többségének már van valakije én meg egyedül vagyok. Szerintetek majd találok valakit aki tetszik nagyon? Eléggé válogatós vagyok DE nem keresek nálam jobbat. Csak azt szeretném akit megérdemlek!

16/F



2015. okt. 1. 22:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
85%

Akkor 20 évesen én mit mondjak...

Ne sírj. Mert én is sírok :(

2015. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
heh :D nyugi én 20 éves koromig, mostanáig így vagyok. :D ha eljutsz idáig, valószínűleg te is eljutsz a beletörődési fázisig
2015. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
58%
Síró, pityogó óvodába nem való.
2015. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

16?? Nem, nem kell aggódni, nekem 21 éves koromig semmi nem volt. A barátaid, meg a kortársaid többsége nem azért van kapcsolatban, mert hű de mennyire szeretik egymást, hanem mert menő, hogy csaja van, és kész. Társaságban smárolnak, otthon meg nem tudnak egymáshoz szólni két értelmes mondatot. Inkább várj egy egészséges kapcsolatra, minthogy valaki olyannal legyél, aki csak azért tart, mert mutogathatja mindenkinek h pasija van...


23/F

2015. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Ne sírj! Foglald el magad kedvenc időtötéseddel és tereld el a figyelmedet. Keress fel meleg ismerkedős oldalakat! Ajánlom a randi.gay.hu oldalt. Sokan szexet akarnak, de sokan barátságot és kapcsolatot is ;) ha nem is most, de biztos hogy ott találsz barátot vagy akár társat is magadnak. :) én is egyedül vagyok, de nem tudok mit csinálni..

15f

2015. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Erre nehez mit mondani, az elottem szolok mar eleg jol kifejtettek :) de ha beszelgetni szeretnel (nem ismerkedni) mert egyedul vagy, Nekem irhatsz :D
2015. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Néha énis hasonlóan érzek ha egyedül vagyok, a többi időben meg próbálom lefoglalni magam, a barátaimmal lenni, bulizni és jól érezni magam, de amikor egyedül vagyok tényleg szar..:/ ha gondolod szívesen barátkozom, beszélgetek :) én 19 vok
2015. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, nekem az első komolyabb kapcsolatom 20 évesen volt. Amikor majd átéled az első szakítást... meg a másodikat. Na majd akkor milyen szarul fogod érezni magad. Még csak 16 vagy, hol vannak a haverok meg a hobbi és a többi? Ha én újra 16 lennék, akkor sem a csajozással foglalkoznék jobban. Most viszont 25 vagyok. Épp most hagyott e la barátnőm. Na ilyenkor aztán tényleg érzi az ember, hogy mennyire egyedül van. A közös célok, jövőnk minden összeomlott és a múlt, a közös pillanatok csak hazugságnak tűnnek. Biztos, hogy már ennyi idősen hasonlókat akarsz átélni?


Az én barátaim ha a világ másik felén vannak akkor is segítenek, ha mással nem, akkor úgy, hogy meghallgatnak és tanácsot adnak és mindig tudunk egymással őszintén beszélni. Valamiért ilyen lányt még nem sikerült találnom. Szerintem ne siesd el, inkább építs stabil alapot, baráti kapcsolatokat, mert ha egy lánnyal valami rosszul jön ki és utána nincs kihez fordulni akkor nagy gáz van. A legtöbb ember tényleg azt a társat keresi akivel mindent megoszthat. De ha valami miatt ez félresiklik, akkor az egész addigi életed egy fabatkát sem ér. Szóval először szerintem legyen legalább egy, de inkább több igazi barátod aki nem csak haver aki(k)hez bármikor fordulhatsz. Utána a lány..

2015. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez a korral jár. Én is így voltam 16 évesen, akkor nagyon rossz volt, de aztán szép lassan beletörődsz. Most 18 vagyok, de már sokkal könnyebb elviselni az egyedüllétet, főleg, hogy ahogy idősebb leszel, egyre több feladatod van, nyelvvizsga, érettségi, diákmelók, stb., és nincs annyi időd ilyeneken gondolkodni.
2015. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%

"Csak azt szeretném akit megérdemlek!"

Ó, hány ilyen lányt nem kaptam meg akit megérdemeltem volna.

Te úgy hiszed megérdemled őket. De ha nem jön össze akkor nem, vagy szerintük nem.

16 évesen ne akarj komoly kapcsolatot.

Szexelj!

2015. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!