Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jaj de utálom a karácsonyt,...

Jaj de utálom a karácsonyt, én ilyenkor mindig csak sírok! Csak az édesanyám van már csak, akiért tűzbe tenném a kezem érte! Egyedül vagyunk pici korom óta, és nincs senkink, csak mi ketten! Ti, h vagytok vele?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne, ha végre lenne egy párkapcsolatom, ami minden szinten megfelelne! És akkor, anyum boldogabb lenne,h még sem apácaként élem le az életemet, s talán még is lehet unoka!:(
2012. nov. 27. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:

De akkor neked is jobb lenn,nem csak anyudnak nem?

Amúgy meg ne aggódj,majd jön az :)

2012. nov. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze, nekem is jobb lenne!!!

Á, dehogy jön, ez egy nagy butaság, h ha az ember nem keres párt, akkor fog belépni az életébe egy pár, több éve nincs senkim, és nem is kerestem idáig!

2012. nov. 28. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát úgy tényleg nehezebb,de ezt nem írtad,hogy nem keresel.Mást nem tudok mondani mint,hogy próbálkozni kéne,mert csak úgy tényleg nehéz :)
2012. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként elkezdtem keresni idéntől, de nem sikerül, nekem nem kell egy éjszakás, se nyílt kapcsi, tudom, mostanában ez nem divat (a komoly kapcsolat), de nekem csakis ilyen kéne, ezért érzem úgy,h potyára regisztráltam oldalakra.....!:(
2012. nov. 28. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:

De legalább már próbálkozol :)

Amiatt meg,hogy nem egyből jön össze ne add fel,mert az nagyon ritka,hogyha elsőre minden bejön.

2012. nov. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként már kb 3 éve fenn voltam egy komoly párkereső oldalon,és semmi sem történt, ja az,h vén szatyrok írtak nekem!:( Szóval sok éve semmi, állandóan ez szép-vékony ideáll ami számít a kanoknál, de tényleg, még a dagadt is a szépet keresi! Felháborító! Lassan kezdek kiszeretni a pasikból sajnos, aztán lesz még egy leszbi Magyarországon, vagy egyedül vénülök meg!:):D
2012. nov. 30. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másik oldalon is,plusz ne csak neten.
2012. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
próbálkozni kell a társkereséssel. amúgy hány éves vagy? mellesleg én rettenetesen utálom a karácsonyt. apám idén meghalt tesóm nincs csak anyukám van. ismét egy szar karácsony közeledik. utálom.
2012. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Több oldalon is fenn vagyok,és semmi értelmes, aki komolyt keresne, vagy ha keres is komolyat persze,h nem én rám kíváncsi!!!, hanem a szép-gazellatestű istennőre!!!

Máshol? A pasik le se merik szólítani az embert az utcán, szórakozóhelyeken meg nem lehet komolyabban ismerkedni!

2012. dec. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!