Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Honnan tudhatom, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy suliba járunk és van egy közös óránk hetente egyszer délután. Mindig együtt megyünk az órára és együtt is jövünk el. Mindig elkísér a buszomhoz óra után és vár velem amíg fel nem szállok a buszra viszont mivel nem ismerjük egymást annyira régóta nem tudjuk hogyan köszönjünk el egymástól így mindig pacsit ad. Ha ránézek folyton mosolyog és én is ha ő néz rám. Mesélt magáról és mondta hogy nincs barátnője. Suliban mindig köszön és mosolyog.

Szóval, milyen jelekből vagy honnan tudhatnám hogy tetszem neki?

16 vagyok, a fiú 15



2015. okt. 3. 16:19
 1/2 anonim válasza:
100%
szerintem ha elkísér a buszhoz már azt jelenti tetszel neki, ha nekedis tetszik ő, akkor legyél vele kedves teis :)
2015. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igazat adok.:D

Ha már elkísér a buszhoz,akkor az az erős szimpatizmus jele.

Adj még egy kis időt,és biztosan alakulnak majd a dolgok:)

2015. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!