Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom hogy tetszem...

Honnan tudhatom hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy sárc..mivel nem igazán találkozunk fb-on tudnánk beszélni de ő nem igazán jár fel,ha fent is van nem szokott rám írni,igaz én se mert félek hogy zavarom vagy hasonló..Amikor először találkoztunk mindig engem nézett..de tényleg mindig,sokszor már zavarba ejtő volt..lesz egy program,egy túra lehet ott lesz ő is..ha továbbra is figyel,mit tegyek?Én hogyan jelezhetném neki hogy tetszik nekem?
2015. ápr. 29. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá, kérdezd meg megy e a túrára, ha igen mondd azt hogy örülsz, ha meg nem akkor sajnálkozz, aztán rögtön búcsúzz is el tőle. Ennyi kis chateléssel nem zavarod, és "jelet" is adtál. :)
2015. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:) Esetleg ha ott lesz a túrán mit csináljak?? ^^
2015. ápr. 29. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat, mosolyogj rá, viccelődj vele, hajolj közel hozzá, éreztesd vele hogy jól érzed magad a társaságában. Meg pl kérdezd meg hogy két ruha közül szerinte melyik áll jobban neked, ilyesmik. Sok sikert! :D
2015. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. máj. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!