Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mi van? Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van 2 fiú aki igazán tetszik.

Az egyik a barátom(nem járok vele)

Másik az exem akivel kibékültem .

Igazándiból a barátommal érzem jól magam vele tudok hülyülni.mellete az érzéseim kavarodnak de nem vagyok benne biztos hogy tetszik.

A másik a volt fiúm vele azért szakítottunk mert túl korai volt közben megtetszet nekimás , aki el ment a suliból.

Mikor meglátom próbálom magamra hívni a figyelmet holtra ciki szoktam ilyenkor lenni. Ezen kattogok hogy most mi legyen vagy várjak még hogy megörlődik pépesebbé a döntés .

Nem akarok semelyikkel össze jönni . Csak nem akarom hogy kurv*nak nézzenek.Szerintetek?

13/L



2015. okt. 3. 23:09
 1/1 anonim válasza:
Szerintem várj még a döntéssel. 13 vagy nem kell sehova sem sietned. De az is döntő fontosságú lehet, hogy ők pontosan hogyan viselkednek veled.
2015. okt. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!