Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ilyenkor letiltják a kérdést?

Ilyenkor letiltják a kérdést?

Figyelt kérdés
pár perce válaszoltam egy kérdésre és hát kicsit beoltottam a kérdezőt... megakartam nézni a további válaszokat de nem jött be a kérdés csak a kategória Gondolom jelentette a moderátornak vagy esetleg másik válaszoló tudja jelenteni az én válaszom??
2011. aug. 21. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami baj volt a kérdéssel ezért törölték,vagy átrakták más kategóriába..

"Baj van ezzel a kérdéssel? Jelezd a moderátorok felé!"


Hogy látod, mi a baj ezzel a kérdéssel?

Ez a kérdés rossz kategóriában van

Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező

Ez nem kérdés, hanem apróhirdetés vagy hirdetés

Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé

Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

Ez a kérdés provokatív vagy trágár

A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), vagy indokolatlanul csupa nagybetűs

Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt

Ez a kérdés más szempontból szabályszegő, illetve ellenőrzendő

2011. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha kinyitod a kis szemed, láthatod, hogy bárki jelenthet bármit, minden hozzászólás ablakában ott a jelentés gomb.
2011. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem letiltják, hanem egyszerűen letörölték a kérdést. Ha a válaszoddal van a gond, akkor csak azt letörlik, de a kérdést még ugyanúgy megtekintheted.
2011. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam megnézni a kérdést de sehogy se jött be mindig rákattintottam sok oldalon és csak a kategórai jött be vagy egyszerűen nem néztem szét rendesen.
2011. aug. 22. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen akkor nyilván törölték
2011. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia mi volt pontosan a kérdés? megpróbálom megkeresni hátha bejön nekem és akkor szólok. de ehhez tudnom kellene a kérdést. köszi
2011. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia! Utolsó talán az volt a kérdés hogy 9 centi volt a fügyije és azt írtam rá hogy "lol jó kicsi a p(ö)csöd" :D de nem lényeges :)


És köszi :)

2011. szept. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!