Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ivanom a baratomat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ivanom a baratomat, viszont fiatalnak erzem magam, de szeretnem megtenni?

Figyelt kérdés
15 vagyok, a baratom 16 nagyon szereto, odaado fiu. 7 honapja jarunk, aludtunk mar egyutt, pettingeltunk, de ODA meg nem jutottunk, volt mar olyan hogy lattam rajta hogy nagyon szeretne meg enis, de megijedtem, nemet mondtam es elfogadta. De szeretnem megtenni, vannak otletek? A sracban teljesen meg izom tudom hogy vigyazna ram. Szuz vagok meg. Gyorsan irtam bocsi a hibakert.

2015. okt. 11. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb ha tényleg vártok még egy kicsit, leginkább ezt tudom ajánlani, mert valóban fiatal vagy, és ha megértő is a barátod akkor biztos elfogadja, de ha nagyon szeretnéd te is és ő is akkor nyugodtan, és tényleg csak akkor ha valóban megbízol benne. Amúgy a pettingelés miből állt, meddig jutottatok?
2015. okt. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Varjatok meg egy evet vagy legalabb mig 16 leszel. Elegge faj az elso alkalom akkor is ha nagyon vigyaznak rad, nem riogatni akarlak De azt a fajdalmat tenyleg csak akkor birod elviselni ha teljes mertekben megbizol a fiuban. Mi 2 evig jartunk egyutt es csak utanna fekudtunk Le. Mikor megismertem en 15 voltam a parom meg 18.

Mindenfelekepp beszelj errol anyukaddal mert ha valami gikszer lesz konnyabb elmondani nekik. Meg tudnak tanacsot adni,az en szuleim tudtak mikor fog megtortenni elvitt elotte anyukam nogyogyaszhoz, meg ellattak par nagyon hasznos tanaccsal. Nem haragudtak vagy iteltek el miatta hiszen 2 evig turtoztettuk magunkat. Varjatok meg kicsiket, probalgassatok az oralis szexet vagy ha irsz privit mondok par modszert ami majdnem olyan Jo csak biztonsagos. Azert 2 evig mi se csak neztuk egymast :D

18/L

2015. okt. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt nagyon jól mondja az előttem szóló is, tényleg ne siessétek el komolyan megéri ha még vártok hiszen ha utána meg is bánnád az csak neked lenne rossz, ezért nem éri meg most rögtön. A barátod is ezek szerint megértő lehet, ha rögtön elfogadta hogy nem akartad, és szeret is téged, gondolom meg fogja akkor érteni. Lehet hogy most úgy érzed, hogy készen állsz hozzá, de akkor sem kell elsietni, meglátod ha vártok azzal jobban fogtok járni :)
2015. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg fiatal vagy!

Kiábrándító, hogy nincs olyan 9-es kislány, aki ne szopott vagy dugott volna már.........(Y)

2015. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Tanulj meg írni, utána szűzteleníthet a feltehetően értelmiségi barátod.
2015. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!