Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak ha a barátomat...

Mit csináljak ha a barátomat már nagyon kÍvánom és ő is engem én még fiatalnak tartom magam ahhoz hogy lefeküdjünk? 14 éves vagyok a barátom meg 16. És attól is nagyon félnék hogy teherbe esek még akkor is a védekezünk.

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
pettingeljetek :)
2012. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha védekezés mellett is félsz a teherbeeséstől akkor ne szexeljetek!Nem vagy érett hozzá.

Amúgy ott van a petting

2012. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha fiatalnak tartod magad (egyébként jogos is szerintem) akkor ne feküdj le vele. A petting is segíthet, de ha nem akarod, ne hagy, hogy tovább lépjetek, amíg nem érzed magad felkészültnek.
2012. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Eszedbe ne jusson lefeküdni vele!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
14 évesen maradjatok a csóknál.nagyon fiatal vagy és mindketten fiatalok vagytok a szexhez,és a petting is korai,foglaljátok el máshogy magatokat ennyire nem unatkozhattok.
2012. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
mondjuk lehet kézzel, szájjal, ahogy jól esik, lehet h még kellemesebb is lenne mint hagyományosan.
2012. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

tegnapelőtt 21:01

Szerintem meg nem te fogod megmondani...


Itt mindenki olyan szent "18 éves korodig ne is gondolj rá" meg "csak az igazival" ezek az álszent szövegek, fúj...


Kérdező:

Ha Te saját magad nem érzed felkészültnek, akkor ne tegyétek. Pettingelni lehet. De ha majd úgy érzed, hogy kész vagy, nehogymár az itteni szűzmarik ellenzése tartson vissza...

Csak védekezzetek mindenképp!

2012. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
utolsó már ne haragudj,de taknyos 14-15 éves gyerekek ne szexeljenek,17 éves kor előtt nem kéne több okból is,ebbe semmi álszentség nincs és szűz sem vagyok,de fel lehetne már fogni,hogy nem éretlen gyerekeknek való a szex,neked úgy látszik a szüleid nem magyarázták el és nem is sokat foglalkoztak veled, látszik a hozzászólásodból
2012. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Akkor rosszul látod.

Én olyan szinten megbízhattam/bízhatok az anyámban, hogy a 24 évem alatt sose hazudtam neki, mert nem kényszerültem rá.

Amikor olyan dologra készültem, ami nem helyes, anyám nem tiltással előzött meg, hanem értelmesen elmagyarázta, érvekkel győzött meg, és sokmindenért hálás vagyok, hogy megakadályozta.

(14 évesen kezdtem fiúzni, de ha randira mentem, anyám mindig leíratta velem a nevet és a telefonszámot, ha baj van, tudja, hol keressen. Na ennyire nem törődött velem...)

Lehet, hogy korán kezdtem, de egy majdnem 10 éves kapcsolatom van (Ő vette el a szüzességem.)

Ha valamit nem tudsz, ne okoskodj...

2012. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!