Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne harmadszor is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne harmadszor is összejönni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már 2x jártam.Ő szerintem komolyabb kapcsolatra vágyott ezért is szakítottunk,de nem tudom mit ért komolyabb kapcsolaton hisz sokszor együtt voltunk..lehet hogy ő többre vágyott több csók stb. Viszont most is mondja,hogy szívesen össze jönne velem....igazából ő jól néz ki pl.test haj stb...viszont belsőre nem igazán jön be. A kapcsolatunkat a barátaink is ellenzik. Szerintetek hogy döntsek? 15/L

2015. okt. 11. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha belsőre nem jön be, akkor tartósan sajnos nem fog működni..szerintem. Ha úgy gondolod, akkor próbáld meg újra vele, de ha nem megy, ne erőltessetek semmit. Azért sok sikert! :)
2015. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már másodszorra sem volt értelme......

Belsőre nem jön be, akkor mi francnak jöttél vele össze? Felszínes vagy.

2015. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami nem mukodott, azt kar eroltetni... Masodszori osszejovetel is felesleges volt.
2015. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
15 évesen mit akarsz?
2016. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem minden a külső! Miért jönnél össze olyannal, aki belsőleg nem tetszik? Hogy menő legyél, lefektessen, aztán otthagyjon összetört szívvel? Szerinted mit akar komolyabbat? Le akar feküdni veled. A barátaidnak igaza van.
2016. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bakos G. Bence ***** válasza:
Hogy alakult?
2018. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!