Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki jártas chatrouletten?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki jártas chatrouletten? (lenne 1 kérdés)

Figyelt kérdés

olyan bunkók a magyarok hogy el is ment a kedvem ettöl az országtól... de nem ez a lenyeg :D hogyan lehet azt megcsinalni hogy a 'hungary'helyett más legyen mert nem tudtam megváltoztatni valaki tudja hogy kéne?

elölre is köszönöm 16/L



2015. okt. 11. 17:21
 1/9 anonim válasza:

A felső csíkon, ahol olyan sok választás van:

Profile and Setting, azon belül pedig a Search fülre kell rákattolni. Ott be tudod állítani, hogy kifejezetten honnan akarsz keresni, és a Hungary-t is ott tudod 'kihúzni'.

2015. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi de ugy gondoltam hogy az enymet azaz hogy ha pl vkival beszélek és ott látom hogy ő angol és ezt én magamnak hogy?:D
2015. okt. 11. 17:36
 3/9 A kérdező kommentje:
ottvan hogy info és location:hungary és azt szeretném megváltoztatni
2015. okt. 11. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj a magyarokkal? Ha lehet üzibe írj, ott biztosabb.
2015. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ja hogy arra gondoltál... Bocs. :D

Az az Info-k alatt van, de meglestem, és nem lehet megváltoztatni, ha egyszer már be van állítva. :|

(csak a nevet, a kort és a nemet.)

2015. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja jó azért köszi:D de akkor az ugy marad örökre sohasem tudom megváltoztatni?:( :D
2015. okt. 11. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet megvaltoztatni,de amugy az nem ugy van hogy magatol allitja be?
2015. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nemtom bisztos na midegy de azért köszi mindenkinek:*
2015. okt. 11. 18:43
 9/9 anonim válasza:
Szerintem magától állítja be az IP címed alapján, VPN-nel meg lehet oldani, de nem írnám le, hogy az pontosan mi meg hogy kell :) A lényeg, hogy megváltoztathatod, hogy az internet mit lásson, milyen országban vagy. Persze ennek nem a chatroulette a fő felhasználási területe :D
2016. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!