Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most ez azert van mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez azert van mert nem vagyok jartas a randizasban?

Figyelt kérdés
Elso randi nagyok jo volt sokat beszeltunk jol ereztuk magunkat.. Irta masnap a lany hogy jo volt velem talizni szivesen latna megint ma megvolt a tali de nagyon sok volt a kinos csend volt olyan is hogy csak ultunk egymas mellett kukan nemtudom ilyenkor mit lehetne mondani. Mondta hogy eleg csendes vok es hogy ez azert van mer nem vagyok neki szimpi. Nemtudom mi van velem egyszeruen lefagytam neha es egy szo se jott ki a számon:((
2015. aug. 24. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
"Egy szó se jött ki a számon"-ez valószínűleg,igen azért van,viszont szerintem nem akkora probléma,izgultál,hogy mindent jól csinálj és bepánikoltál,viszont szerintem nem egy randin múlik,hogy tetszel-e a lánynak.
2015. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ilyen kínos csenben mit mondjak hogy torjem meg a csendet? Volt hogy kerdeztem vmit es mondta hogy nem/igen es utanna csend......
2015. aug. 24. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozz fel egy témát,akármit,vagy kezd el dicsérni,mond neki,hogy milyen szép :)
2015. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fingj egyet, oszt' megtörik a csönd!
2015. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

kérd, hogy meséljen nyaralás háziállat jövőbeli tervek bármi

hogy ne csak ilyen vallatás jellegű legyen, és ha eszébe jut valami a sztoriról akkor kapcsolódj be

2015. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!