Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a haverom? Szerelmes belém.

Figyelt kérdés

A sráccal óvodás korunk óta barátok vagyunk/voltunk. Tényleg átéltünk nagyon sok mindent az évek alatt, néhány évvel idősebb csak. Mindig ott voltunk a másiknak mint támasz, és mint legbizalmasabb társ ott volt,akiben vakon megbízok/bíztam, ki előtt önmagam tudtam lenni. Annyi emlék köt hozzá, annyi mindenen mentünk már át, lelket öntöttünk egymásba,vígasztaltuk a másikunkat ha olyan dolog történt.

A probléma az,hogy ő szerelmet valott nekem, én viszont nem akartam tönkretenni a viszonyunkat egy véletlen félresikerült kapcsolattal, egy ideig haragba voltunk azaz, pár hétig érezni lehetett rajta valami nem az igazi de "beletörődött"… megbánthattam.

Aztán kibékültünk, de hiába telt el azóta másfél év,néhány hónappal ezelőtt megint megtette,de úgy hogy megcsókolt, s elkezdett vallani hogy mennyire szeret!

Viszont én nem tudom tudnék-e párként tekinteni rá, elrontani mindent amit idáig építgettünk. Meg hát a szavában is kicsit kételkedek,mármint abban hogy tényleg szeret,vagy nem… hisz időközben volt egy barátnője,mondjuk nem is bírta vele sokáig. Kidobta.

Haverja visszamondta azért szakított vele,mert nem szereti, másért van oda, igényei mint pasi viszont voltak,bár ez elég csúnya dolog volt részéről. Ez idő tájt nem beszéltünk,nem beszéltünk, a másik ok amit mondott az az volt,hogy a lány állitólag engem nem kedvelt, s féltékenykedett,de nekem is volt párom,meg nem kommunikáltunk. Talán csak mert tudta milyen volt a viszonyunk, de az szép hogy szemembe tiszta kedves volt,hátam mögött havernak meg miket mondott rám,aztán "elvileg" nem tetszett neki,beunta.

Nem szól hozzám, azt mondta neki ez nem megy, felejteni akar,de így nem tud ha állandóan lát vagy beszélgetünk. Viszont hiányzik. (Én 18,fiú 20)

Mit csináljak?


2015. okt. 11. 20:26
 1/1 anonim válasza:

Hagyd békén! Ha Ő többet érez irántad, mint barátság Te pedig semmi többet barátságon kívül akkor ebből soha nem lesz olyan barátság, mint régen. Lehet azért volt másik barátnője, hogy próbáljon téged feledni és elterelni a gondolatait rólad hátha ismét csak barátként fog tudni rád tekinteni. A haverjainak meg csak próbált biztos nagy fiút játszani, hogy ne lássák Őt gyengének :)

Vagy megszakítjátok a kapcsolatot és nem beszéltek vagy ha tudod akkor megpróbálod milyen lehet vele.

Remélem sikerül megoldanotok!

19/F

2015. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!