Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, akibe szerelmes vagyok, és akivel úgy nézett ki, hogy egész jól alakulnak a dolgok, végül összejött valaki mással. Most honnan szerezzem vissza az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 11:14
 1/3 Moszuke ***** válasza:

és ez a szituáció miért is ásta el az önbizalmad?

nem a te életedről döntött a lány hanem a sajátjáról.

az a pasi akit választott az nem jobb nálad.

a lánynak egyszerűen jelenleg, arra a pasira van szüksége, ez a pasi adja meg neki azt ami most épp kell a lánynak.


ez nem arról szól, hogy te sza.rabb lennél bármiben is.

ez arról szól, hogy a lánynak nem az kellett amit te tudnál nyújtani.

nem illetek össze. ennyi.

2014. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
ha mindent beletettél és tényleg: az ő baja, nem a Tiéd. Ennyi.
2014. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

+1 ismerem a helyzetet.


Igenis önbizalomkérdéses nekem is eltünt a lány után.


Én megpróbáltam agyilag utálni. Eleinte nehéz volt, meg büntudat stb, de még ha nem is úgy gondolod, akkor is nyugodtan lekvázhatod.


És igen is, ha úgy érzed hogy hibázott, akkor tehetsz legalább annyit hogy amivel ő megbántott annak töredékét vissszaadod így.


Fura válasz, de hidd el, hamar elkezded majd kiírtani a belső érzelmeidet és rájönni hogy mennyire egy kretén az a csaj.


Én pl. ma már jóba vagyok vele, de jó a emlékezete és mindig az orra alá vágom elvont fogalmakkal hogy mi történt. A legjobb az egészben hogy mindig a sírógörcs kerülgeti. :)


Kezdem élvezni :)


Vagy lett volna a másik opció, hogy végignézem 4 éven keresztül ahogy elöttem smárolnak és magamom indul el a sírógörcs.


Inkább már a magam javát néztem az ővé helyett.

2014. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!