Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik mit tegyek hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik csak ritkán látom buszon vagy utcán ,de amiota elsönek megláttam csak rá tudok gondolni nem telik el ugy nap hogy ne gondélnék rá.

Azota nagyon étvágyam sincs csak az az érzés gyötör hogy meg kell szereznem mert kivételes..

Bátorságom meg önbizalmam nem sok van igy nem nagyon megy az hogy csak ugy oda megyek hozzá és megkérdezem hogy eljönne e velem egyszer hosszasabban beszélgetni vagy meginni valamit. Nemtudom mit tegyek de nagyon szeretném ha össze jönnénk.. Ha valami tippet tudnátok adni megköszönném nagyon ,hogyan kezdjem vagy hogyan probálkozzak mivel sok esélyem nincs az biztos.. :/



2015. okt. 11. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
De aranyosan fogalmaztal. Adok szivesen tippet, de hany eves vagy?
2015. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18
2015. okt. 12. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen sokat jelent neked, mindenképp beszélj vele. Legrosszabb esetben lekoptat, de akkor is legalább megpróbáltad! :) Hidd el, sok lány szereti, ha a fiú végre megteszi az első lépést. Sok sikert! :)
2015. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megpróbálom bár nem lesz könnyű :/
2015. okt. 14. 20:02
 5/5 kosz norbi válasza:
nem tudom hol tartasz a lánnyal remélem már össze jött de bókolj sokat és nevettesd meg azt csípik
2016. febr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!