Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek melyik név tetszik?

Nektek melyik név tetszik?

Figyelt kérdés
Most kezdtünk el gondolkodni a neveken mindketten kislányt szeretnénk de persze mindennek nagyon örülünk 😊 eddig ezek a nevek jöttek szóba: Johanna, Hanga, Nedda, Jázmin mit gondoltok? Fiú nevekről még fogalmunk sincs de nyitottak vagyunk mindenre 😊

2015. szept. 27. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezekből a Johanna, de inkább egyik sem. A Hanga nevet gondolom sokan fogják Hangyának csúfolni, a Nedda már eleve nagyon fura, a Jázmin nekem alapból nem tetszik. De ez az én véleményem, úgyhogy nevezzétek el, ahogy szeretnétek! Sok sikert! :)
2015. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
okádék mind
2015. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Emma96 válasza:
48%
Szerintem a Johanna nagyon szép név. Ha fiú lesz akkor én a Dilen,Ezra,Filip,Lénárd,Marvin,Mikán,Nemere,Szergiusz, Ticián,Zénó közül választanék egyet. Nekem ezek a személyes kedvenceim.
2015. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jah legyen lakatos bobdilen.
2015. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Johanna testzik, a Hanga is, és a Jázmin is szép csengésű. :)
2015. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hanga szerintem; de a Nedda inkább Netta változatban, mert ez a Nedda így nekem pl személy szerint nem tetszik; és akkor Anett. Jázmin is nagyon szép, de ahogy hallom, mostanában elég gyakori. Johanna is gyakori. Fiúból nálam a top, azt nem tudom, mennyire gyakoriak: Zalán, Gergely, Ákos, Nándor
2015. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó szerintem a Jázmin nagyon szép! :D
2015. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jázmin :-))))
2015. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RikkiChadwick válasza:
Ha ezek közül kell választani akkor Jázmin.Fiúból 2 kedvencem van a Martin és a Márton.
2015. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!