Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kellene tenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kellene tenni? Biztosan nagyon kedvelhet? Hogyan utasítsam úgy vissza, hogy ne legyen rossz neki (ha bejövök neki)?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm szerint kedvel egy csaj, akivel csak neten beszélek. És olyanokat ír az a lány, hogy szeretne velem találkozni, felhívhatnám, Skype-olhatnánk, stb. Tehát valamilyen formában közelebb szeretne hozzám kerülni (én szerintem).

2015. okt. 11. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell visszautasítani, ha egy kicsi hanyagolod a csajt, később válaszolsz neki, mint ahogy ír, ne éreztesd vele, hogy annyira fontos, hogy tűzbe ugranál érte, szóval ne írj neki rögtön vissza meg ilyenek.. Azt is megcsinálhatod hogy nem írsz vissza neki csak másnap.. Venni fogja hogy nem értékeled őt annyira, és így meg se bántod.. Mindkettőtöknek jobb ez a megoldás szerintem
2015. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hétvégente beszélünk csak. És ha hanyagolnám, akkor lehet az is, hogy hiányoznék neki...
2015. okt. 11. 22:47
 3/15 anonim ***** válasza:
És téged érdekel ha hiányzol neki? Mert ha igen komám, akkor érdemes elgondolkozni azon, hogy nem-e jön be neked tényleg az a csaj.. Nem azt mondom, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, csak ne ugorj rögtön ahogy rád ír.. Legyél fent, de ne írj rögtön.. Higgye azt hogy nem érte vagy fent facen vagy akárhol ahol beszélgettek.. Lehetséges az is hogy nem jössz be ám a csajnak, csak szeretne jobban megismerni, az hogy skypeolni akar csak azt jelentheti, hogy kíváncsi rád ahogy beszélsz, a testbeszédedre, meg hogy mennyire vagy magabiztos meg ilyenek.. Nem feltétlenül akar veled összejönni.. És ha nem akar, akkor visszautasítani se kell.. Kár előre ráparázni a dolgokra..
2015. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból tudom, hogy ha hiányzik valaki, akkor még jobban belé eshetünk... De nem kedvelem jobban, mint egy barátot. Tudja, hogy nincs magabiztosságom és önbizalmam...
2015. okt. 11. 23:19
 5/15 anonim ***** válasza:
én tapasztalatból mondom, ha hanyagolnak, attól nem szeretem jobban az illetőt, hiába kedves, aranyos mikor időt szakít rám.. Egy idő után elfakul a kép, elhalványul
2015. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bennem sajnos felerősödött... Meg az is gáz, hogy nekem a barátnője tetszik. És mindhárman egy helyre fogunk költözni (én meló miatt, ők fősuli és egyetem miatt) és lehet, hogy együtt kellesz majd laknunk. Ők nem szeretnének koliba költözni, én meg nem lehetek egyedül...
2015. okt. 11. 23:50
 7/15 anonim ***** válasza:
ja hogy így.. Akkor az is lehet hogy a barátnője által van kémkedni, meg akarnak tudni rólad minél többet:D Velem is csinálták ezt..:D Lehet beépített kém, vigyázz vele:D
2015. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is erre, de mindketten tudják, hogy már vették el a bizalmamat. Ha ezt csinálnák, ők is a süllyesztőbe kerülnének bennem.
2015. okt. 12. 15:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért baj az ha meg akarnak ismerni, főleg ha az a csajszi aki tetszik is neked?:o
2015. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az zavarna, ha nem ő érdeklődne, hanem kb. nyomozna utánam más(ok) által.
2015. okt. 12. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!