Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről, kedvelhet engem a csaj?

Figyelt kérdés

Van egy lány (legyen A), akit a barátnője küldött hozzám (csak Facebook-on beszélek mindkettőjükkel). Még nem találkoztam egyikőjükkel sem. De A egyre furább, amióta telefonszámot cseréltünk és megadtam a Skype nevemet. Olyanokat ír, hogy nagyon szeret velem beszélgetni, szerinte aranyos vagyok és szeretné, ha felhívnám, hogy hallja a hangom (még nem telefonáltunk).

Mi a véleményetek erről az egészről? Főként lányok véleménye érdekelne. Normális válaszokat kérek! 19/f



2015. okt. 8. 23:38
 1/7 Kornélia01 válasza:
Arra vár,h fel hívd :)
2015. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fura nekem ez a helyzet. Remélem, hogy nem kedvel jobban, mint egy havert. Ezt 3 dologgal tudom kifejteni:

1. Volt egy lány, akivel szétmentünk az utunk (nem voltunk együtt), de még mindig rá gondolok.

2. A barátnőjét jobban kedvelem, mint barátot, de nem vagyok szerelmes belé.

3. Nekem nem jön be és jelenleg nem vagyok képes semmiféle párkapcsolatban lenni és nem akarom senkinek sem az idejét rabolni.

2015. okt. 8. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor mond meg neki hogy nem vagy képest most egy párkapcsolatra, rosszat meg nem akarsz
2015. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha neki ilyen számomra ismeretlen helyzetben mondanám el, hogy nem akarok semmit és az derülne ki, hogy ő sem akar semmit sem, akkor nagy kavar lenne neki is, a barátnőjének is és nekem is.
2015. okt. 9. 08:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle másnap, hogy mi is a szitu és annyit mondott továbbra is, hogy szimplán bír engem és szerinte jó fej vagyok meg vicces. Aztán meg egyből megkértem, hogy ne mondja rám, azóta minden 3. szava ez...
2015. okt. 11. 01:09
 6/7 anonim ***** válasza:
gondolom szimplán barátzónában vagy, nekem is van ilyen lánybarátom aki szeret velem lógni meg beszélni de nem lehet semmi más, amit el is fogadtam és még mindig tökéletesen kijövünk :)
2015. okt. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha barátzónában vagyok, akkor az nekem tökéletesen jó, ha meg nem, akkor gáz van.
2015. okt. 11. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!