Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor gimibe kezdenek járni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor gimibe kezdenek járni tényleg sok embernek lesz barátnője\barátja?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
ja mert megindul a menőzés és a r*b*nckodás
2015. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy látom igen. Most kezdtem a gimit (9.-es vagyok) és az osztályból már elég sok lánynak van barátja. Ezt onnan tudom,hogyha a szünetben kimegyek a folyosóra és általában többen is kint vannak és csókolóznak a barátjukkal,persze azért nem olyan feltűnően :) A fiúkkal az osztályból nem tudom mi a helyzet, őket még nem láttam barátnővel mászkálni .Nekem ez olyan furcsa,mert én itt vagyok 15 évesen és tudtommal még soha senkinek nem tetszettem (vagy legalábbis nem árulta el.) Mások már vagy 1000 csókot kaptak,én viszont egyet sem. Tudom fiatal vagyok és a tanulásra kellene koncentrálnom,de sokszor irigykedem mások boldogságára :)
2015. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akik most mentek el a sulimból azoknak egy jó részének van barátja persze nem rondák az tény
2015. okt. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor lett először.:)
2016. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!