Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy osztálytárs, nekem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytárs, nekem is és a legjobb barátomnak is bejön. Járni akar vele, de közbe van barátnője és elhagyná érte. Vélemények?

Figyelt kérdés
Tudta, hogy volt mikor bejött nekem, csak én egy farokgyík voltam na mindegy. De most neki is tetszik, és rá akar hajtani. Legjobb barátomról van szó, és nekem is fontos hogy boldog legyen valakivel, de nekem ez fájna ha összejönnének. Összeveszni nem akarok vele, bár azt mondta h csaj nem ér neki annyit mint egy barát, de akkor is...Így is tiszta ideg vagyok, hogy mi lesz ha...
2015. máj. 17. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne légy béna. Beszélj a barátoddal,hogy neki már van egy, neked pedig nem volt még szerencséd. Hagyja a lányt meg neked, mert neki úgy is van épp egy.

Jah, és sok szerencsét hozzá.

2015. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
érdekes szituáció hogy mi legyen azt neked kell eldöntened beszéld meg a haveroddal hogy mi legyen
2015. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A barátod inkább olyan srácnak tűnik aki sportból űzi a lányokat. Kötelességed megvédeni a lányt.

Már ha komolyak a szándékaid.

2015. dec. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!