Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz a lány soha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz a lány soha a szemembe?

Figyelt kérdés
Ha szembe jön velem, tudom hogy ő is észrevett, de nem néz a szemembe. Pedig nem vagyok full ismeretlen neki. Hallottam olyanról, hogy ha egy lánynak bejön egy srác, akkor színlel, hogy nem jön be neki, és hogy ez "egyszerű lélektan". Hol tudnék ennek jobban utánaolvasni? Nem tudom milyen szó van erre amit guglizhatnék. S3ggfej válaszoktól pls kíméljetek...

2015. okt. 15. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ezt túl kell komplikálni, ugyanis a szemkontaktus az sokak számára nehéz feladat. Ez van. Lehet, hogy tetszel neki, de ezt könnyen kiderítheted: próbálj vele beszélni. Ha az miatt nem tud a szemedbe nézni, mert tetszel neki, akkor az kiderül hamar, hogy a pupillája kitágul, illetve olyan zavarodott lesz. Ha pedig ez nincs, akkor csupán problémái vannak a szemkontaktussal. :)
2015. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. okt. 15. 18:25
 3/22 anonim ***** válasza:

"Sűrített levegő"

k im so done

2015. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Szerintem is a félénkség miatt nem mer a szemedbe nézni...legalábbis ezt személyes tapasztalatból írom :) Légy nyitott felé es akkor sokkal könyebben megbátródik :) Magyarán mondva tedd meg az első lépést ha tetszik :)
2015. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát, igen ez lehet az miatt is, mert nem mer a szemedbe nézni
2015. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

ugyan ezt a 'sportot' űzöm.utána pedig röhögök magamban,hogy milyen szerencsétlen vagyok :D . egyszóval van esélyed! és lépj!

17/L

2015. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jó de ha kerül a tekintetével akkor elég nehéz leszólítani :(
2015. okt. 16. 18:16
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem kell a leszólításhoz szemkontaktus.
2015. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Engemet is mikor néz egy fiú akkor megpróbálok ránézni de mindig zavarba jövök és elfordítom a felyem szóval lehet hogy ezért nem néznek nagyon a szemedbe
2015. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Annyi téma van ti pedig itt bénáztok hogy hogy mondd meg egy lánynak:

-Szia! Van kedved holnap eljönni moziba velem? Egy haverommal vettünk két jegyet, de ő nem tud eljönni!

Ennyi!

2015. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!