Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha a szemembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a szemembe mondta, hogy a másik lány szebb mint én és elhagyott miatta?

Figyelt kérdés
Kavartam egy fiúval, eleinte csak szex volt, majd összejöttünk. De ő megismert egy szebb lányt aki gyönyörű. Szerintetek ha lefogyok és rendbe teszem magam lehetek olyan mint a másik lány? Képet küldök privátban de csak ha beszélgetne is velem valaki. Úgy érzem belehalok és nem bírom tovább, semmi önbizalmam. :-(
2015. máj. 17. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagyott másért,mindegy mit teszel,úgyis is elhagyna.
2015. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kuldj ,egyébként Mindenkinek más a szép
2015. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefogysz, akkor azt magad miatt tedd!

Igen, ha elhagyott, annak biztosan oka volt, azt már nem tudod visszacsinálni! Fogadd el, majd jön helyette új!

Egyébként meg mindig mindenkinél van szebb és jobb! De ez nem azt jelenti, hogy akkor minden szó nélkül ott fog hagyni a párod.

A kapcsolatban biztosan valamit nem kapott meg, ezért hagyott ott!

2015. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már nem akarom visszakapni csak olyan csúnyának érzem magam :'(
2015. máj. 17. 11:40
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha csupán szebbért hagyott el, akkor nem szeretett téged, akkor is elhagyott volna, ha lefogynál, illetve "rendbe tennéd magad". Felszínes a fiatalember, örülj, hogy időben kiderült, és bízz benne, hogy találsz olyat, aki önmagadért szeret.
2015. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz.A kapcsolat építésnek van egy menete,de ez nem a szexel kezdődik,hanem abban kéne kiteljesülnie.
2015. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 RRR ***** válasza:
100%

jól mondja Wanda

nem a kinézeted volt itt a gond

egy emeletes barmot fogtál ki

örülj,hogy lelépett

2015. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom, de az önbizalmamnak lőttek. Egésznap a másik csaj képeit nézegetem és egy rakat szrnak érzem magam :'(
2015. máj. 17. 11:44
 9/19 anonim ***** válasza:
jöhet a kép ;)
2015. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Küldd:)
2015. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!