Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ilyen csajként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ilyen csajként kellek majd valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!14 éves lány vagyok.9.es :)Nagyon sokat iszok,minden héten kb(nem,nem vizet),cigizek(azt 1 héten egyszer),valamint ilyen tipikus beszólogatós típus vagyok:D A külsőmmel nincs baj,jó alak,tűrhető arc.Szóval eddig sok pasim volt,de akkor még nem ezt az "életvitelt" folytattam.És az lenne tehát a kérdés lényege,hogy a fiúknak bejönnek az ilyen csajok? Vagy nem bírják az ilyeneket mint én:D

2015. okt. 17. 00:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

14 év és "eddig sok pasim volt", minden elismerésem! -_-"

Sok srácnak bejönnek az ilyen lányok, biztos sikerülni fog továbbra is "sok pasit" felszedni. Persze az már más kérdés, hogy az ilyen "pasik" annyit is érnek (de végül is összepasszoltok).

2015. okt. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre a hosszútávú és érzelmes kapcsolatokra nem vennék mérget, legalábbis ha ez marad a hozzáállásod és az életviteled... (bocsánat, ez kimaradt az előbb).
2015. okt. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
fuu na takarodj! ha egy 14 eves lany rendszeresen inna, es meg cigizik is, akkor nem hogy kellene nekem, de meg hozza se szolnek! a masik: ha tudnam hogy edig sok pasid volt, akkor meg azert nem kellenel nekem, mert tudom hogy max. egy honapig fog tartani a kapcsolat. meg amugy sem az esetem a beszologatos tipus... ha kuldesz kepet, megmondom hogy joe az alakod:) ja, amugy ha nem tetszett a valaszom akkor ne kattincs a piros kezre, hisz te kertel velemenyt, en adtam:)
2015. okt. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem kellenel. 14 evesen mar roncsolod a tudod, a majad, es gyilkolod az agyad... Hagyd abba az ivast meg a cigizest

A beszologatassal nincs baj ha tudod hol a hatar.

Viszonyitasi alapnak mondom en is beszologatos vagyok De soha nem ittam vagy dohanyoztam es van egy 3,5 eves kapcsolatom

18/L

2015. okt. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Az ilyen koru bunkoknak vagy pavaknak pont a tiniri*ancok kellenek. 1 hónapig jo leszel neki aztán sírsz mert eldobott, holott te neki adtad a szüzességét. Nem bántás. Szokj le a cigiről es piarol, mert nem lesz jo vege
2015. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na takarodj innen.


Ezt neked: https://www.youtube.com/watch?v=AKQLWvjATII

2015. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen,bár ahogy azt már előttem is mondták, nem mindegy hogy milyeneknek.Ha viszont azt szeretnéd,hogy a hozzád hasonló fiúknak jöjj be akkor maradj ilyen.
2015. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Istenem..nem vagyok plázacica..az eddigi barataimmal is max csokig nengedtem...csak egyszeruen szeretem a cigit es a piat..ez akkora baj? A pasiknak miert szabad :/
2015. okt. 17. 19:12
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Eltekintve attól,hogy 14 évesen ezeket szereted:Azzal hogy szereted a cigit magadnak ártasz a piát meg ha nem viszed túlzásba akkor nincs baj vele, de a cigi majd látszani fog a külsődön sárga fogak stb..nem mondom hogy szokj le vagy ilyenek, de abból a csajból aki piál és cigizik meg beszólogat nem az fog lejönni a pasiknak, hogy jujj de szép és aranyos össze akarok jönni vele.Hanem hogy jujj megdugnám vagy ilyesmi.Legalábbis szerintem.

Viszont ha azt nézem hogy ilyen fiatalon már cigizel és iszol nem lesz szükséged fiúkra mert elöbb leszel rákos mint hogy komoly kapcsolatod legyen...

2015. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De heti 1-2 szál az semmi:/
2015. okt. 17. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!