Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogok valaha tetszeni valakinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok valaha tetszeni valakinek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,15 éves. Mindig azt látom,hogy a korosztályomban már elég sok lánynak van barátja. De nem tudom miért, ők mitől olyan "különlegesek"? Idáig egy fiúval beszélgettem egész életemben, az összes többi lúzernek, szerencsétlennek tartott. Igaz,hogy nem vagyok olyan mint a mai tinilányok, mert még sosem voltam bulizni,nem is szeretnék,általában elég csöndes vagyok és különc emberekkel barátkozok. Nem sminkelem magam, normálisan öltözködök. Talán ez a baj,hogy nem vagyok olyan mint a többiek? Tudom,kár ezen ennyi idősen aggódni,de attól félek,ha nem változtatok a stílusomon, személyiségemen sose lesz senkim. Külsőre sem vagyok valami szép sajnos,kicsit nagy a fülem és az orrom is,de szerintem a belső értékek jobban számítanak. Szerintetek mit csináljak,hogy egy srác észrevegyen? Vagy min változtassak?

2015. szept. 17. 17:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Sztem 131% h fogsz tetszeni vlkinek! :) Sztem nm kellene valtoztatnod, mrt ha te ilyen v, akk ne add ki magad "masnak". Viszont ha szeretned, lerihatod privatban, h szted miert v mas mint a mai tinilanyok.
2015. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Az sajnos egy tény,hogy aki szép annak több esélye van szerelmi téren(nyilvánvaló hogy először őket szólítják le). De ne aggódj mert tuti lesz egyszer olyan akinek igazán kelleni fogsz,lehet nem a világ leghelyesebb pasija de el fog jönni a te életedben is a szerelem. Ezen ne aggódj.

Ui.: Igen,számít hogyan öltözködsz de mások miatt akkor se változz meg ha te így érzed jól magad!

2015. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Ne változtass, mert kiborulsz és feladod a megjátszott személyiséged. Maradj olyan, amilyen vagy és így fog szeretni majd valaki, ahogy vagy. Ha nem szeretnéd sminkelni magad, akkor ne! Ha nem akarsz olyan ruhát felvenni, akkor ne tedd! Mert ez vagy.

És ne szomorkodj, hidd el, megtalál majd alaki. Azon talán változtathatnál, hogy jobban megnyílsz és bátrabb leszel. És előbb-utóbb lesz valaki, nem maradsz egyedül. Sok sikert! ;)

2015. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Tudom,de nem olyan egyszerű megszólalni, és főleg idegenekkel beszélni,legalábbis nekem.
2015. szept. 17. 17:24
 5/29 anonim válasza:
Másért sohase változztass magadon, lehet közöny lesz amit írok, de ne azért szeressenek ami nem vagy :)
2015. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
#5-ös Köszönöm ;)
2015. szept. 17. 18:02
 7/29 anonim ***** válasza:
Ne változtass magadon, így vagy tökéletes. Jó, tudni, hogy vannak még normális, rendes lányok is. Ha valakinek emiatt nem kellesz, az nem is érdemel meg téged.
2015. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én megismernélek! Írj privit:)

F/17

2015. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
Szerintem nem kell aggódnod. Ha mindig önmagadat hozod akkor az emberek felfigyelnek Rád ;) és másokért ne változtass magadon :)
2015. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy senkit nem érdeklek. Más lányok mindig körbeugrálják a fiúkat,de számomra ez annyira nyomulásnak tűnik.
2015. szept. 17. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!