Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy egy fiú teljesen önzetlenül, hátsószándék nélkül segítsen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályba aki, nagyon sok mindenben segített már nekem. A legtöbbet tanulásba, sokszor kölcsön adta a könyvét, csak úgy mellém ült órán hogy ő majd segít. Meg most a gépemet is újratelepítette, ami nem kis meló volt mert tényleg egy rakat $zar gépről van szó. Először csak jófejségnek gondoltam hogy segít, de mostmár elkezdtem gondolkozni, lehetséges hogy egy pasi csak úgy segítsen mert nincs jobb dolga?

Jah és a legfontosabb hogy én soha sem viselkedtem vele félreérthetően és tudja hogy van barátom. Nem értem hogy miért ilyen.

20/L


2015. okt. 18. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik, csak manapság elég ritka.
2015. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak nagyon kedves.

Szerintem nála is úgy van,hogy max barátok

2015. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Vannak még ilyen emberek.
2015. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól még tarthat jó társaságnak, és ha úgysincs jobb dolga miért ne segítsen? Lehet azt gondolja egyszer majd ő szorul a te segítségedre.
2015. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!