Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet összefüggés aközött,...

Lehet összefüggés aközött, hogy többször önzetlenül segítettem rokonon vissza nem adandó pénzzel utána mindig nyertem egy nagyobb összeget lottón?

Figyelt kérdés

Mindig ilyen esemény után nyertem váratlanul. :)

Például adtam egy rokonnak 20. 000 Ft- ot ajándékba, mert sajnáltam majd rövidesen nyertem egy nagyobb összeget, kétszer is nyertem egy- egy önzetlen tettem után.

Butaság, hogy ez valamiféle jutalom...?


2015. jan. 31. 13:54
 1/7 anonim válasza:
nem.
2015. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
szerintem van benne valami. egyik ismerősöm mesélte, hogy egyszer kisegített egy embert boltban a pénztárnál pár forinttal mert annyi hiányzott(kb 20 ft-ról van szó szóval tényleg nem egy nagy összeg) és később a kávéautomata annyival többet adott vissza.
2015. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
26%
lécci kérdező, a gyógyós részleg az ezotéria kategóriában van.
2015. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint a szolas: Azt kapod amit adsz.
2015. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Legoman ***** válasza:
65%
Azt nem mondta senki sem, hogy a karma csak a rosszat adja vissza. :)
2015. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit cselekszel, azt visszakapod, tehát nem hülyeség. Azért mindig nem fogsz nyerni a lottón, erre ne alapozz :)
2015. febr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is szoktam kisebb összegeket adakozni szegény embereknek, aztán tavaly egyik délben mikor mentünk ebédelni, a járdán egy pocsolyába belelógva megláttam egy 10.000 Ft-ost, aztán mégegyet, kb 1 méterrel arrébb (az már nem volt vízben félig).


Szóval 20 ezret találtam a járdán. Mivel viszonylag forgalmas utca, kizárt dolog hogy több mint 3-5 perce volt ott a pénz, mert akkor valaki felvette volna.(Budapest-Zugló)


Ugyanakkor évekkel ezelőtt elhagytam a pénztárcámat motorozás közben,

Olyan rossz volt az út, hogy kirázta a belső zsebemből a tárcát, és nem vettem észre hogy kicsúszik menet közben. Akkor viszont több mint 100 ezer Ft-ot vesztettem így el. Tehát összességében még mindig többet vesztettem, de az élet azért vissza is ad néha:)

2015. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!