Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de hogy közeledhetnék hozzá? Több lent.

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős fiú, aki pár km-re lakik tőlem. De ebbe a városba jár focizni ahol én lakok. Fiú osztálytársam és az a fiú nagyon jóban vannak. Osztálytársam nagyon jó haverom és barátnőm meg én szoktunk ki járni a focira. O.társam meg egy csomószor beszél a fiúról, akkor is ha nem hozom fel témának. Mikor elsőnek voltunk kint b.nőmmel a focin, és mikor a fiú elment mellettünk akkor köszönt, és ilyen eddig még sosem történt. Aztán feltűnt hogy milyen sokszor ránk néz a fiú edzés közben is. Meg mosolyog. Velem többször is szemezett. Mikor vége lett a focinak és mentünk haza, akkor volt hogy mellettem sétált. Próbált a közelemben lenni. Ekkor tetszett meg nekem a fiú. Legutóbbi edzésen mikor kint voltunk barátnőmmel, akkor megvárta míg mellé megyek, és mellettem sétált egy kicsit. Persze előtte hátra fordult és rám nézett. Nekem köszönnöm kéne, hogy valahogy közelebb kerüljek hozzá, de amikor a közelemben van hirtelen lefagyok, és nem tudok semmit csinálni. Teljesen zavarba hoz. Nem tudom kimutatni hogy tetszik..és ez így nem jó.

Fb-n nem tudom bejelölni, viszont rá tudok írni és megtudom bökni.


Szerintetek bejövök neki? Csak ő viselkedik így velünk, és velem a fiúk közül. Olyan édes..valahogy közelebb szeretnék kerülni hozzá, megismerni, beszélgetni vele. Hogyan csináljam? Köszönjek majd neki?

Előre is köszii :)



2015. okt. 18. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

miért nem tudod bejelölni facebookon?

lehet h én nem vagyok tisztában a dolgokkal, de szerintem ha ráírni tudsz meg megbökni, akkor bejelölni is

amugy meg szerintem azzal h köszönsz neki vagy ha rámosolyogsz azzal ártani nem lehet

ha meg közeledni akarsz hozzá akkor esetleg megdicsérhetnéd h jol focizik vagy ügyes volt, nem vagyok pasibol de szerintem mindenki szeret bokot kapni

2015. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert még nyár elején letiltotta hogy bejelölhessem..viszont az adatlapjára rá tudok menni:)
2015. okt. 19. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
ha letiltott akkor ott gáz van :/
2015. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:')
2015. okt. 20. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:

azok alapján amit leirtál, lehet, hogy nem vagy neki közönbös, de ha tényleg tetszenél neki akkor odafigyelne rá, h be tudd jelölni, esetleg ö maga is bejelölt volna

de nekem ez elég kettös

2015. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd alakul:)
2015. okt. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!