Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú megkérdezi, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megkérdezi, hogy tetszik-e nekem valaki az jelenthet valamit? 15/L

Figyelt kérdés
Erre a kérdésére azt válaszoltam, hogy nem és ő azt mondta, hogy ebben a korban már kellene, hogy tetszen valaki. Utána meg azt mondta kezdjek el fiúkkal beszélgetni és tippeket adott,hogy mit mondjak, kérdezzek tőlük. Lehet,ő nem vette észre,de végig nagyon zavarban voltam a beszélgetésünk alatt,teljesen kipirult az arcom. Nem értem miért viselkedik így mostanában, régebben is furcsa volt,de idén mintha megváltozott volna. Amúgy már 4 éve ismerjük egymást. Ugye az lehetetlen, hogy egy ilyen nagydumás és egoista srácnak,pont egy ilyen visszahúzódó unalmas lány tetszen?

2015. okt. 21. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miért lenne lehetetlen? "ellentétek vonzzák egymást"! biztos hallodtad ezt a mondást! :)
2015. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen,ezt én is hallottam,de mi ketten szerintem túlságosan is különbözünk.
2015. okt. 21. 17:36
 3/15 anonim ***** válasza:
akk meg próbáld meg kideríteni! máshogy sose fogod megtudni, h miért csinálja ezt, ha itt a gyakorikérdéseken kérdezed, nem biztos h fogsz igaz választ kapni, mert nem tudhatjuk h mennyire különböztök, és nem ismerjük se a fiút, se téged
2015. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van,bár már csak őszi szünet után találkozhatunk,de majd figyelem a "jeleit".
2015. okt. 21. 17:41
 5/15 anonim ***** válasza:
sok sikert! ;)
2015. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Próbáld úgy kideríteni hogy még véletlenül se jöjjön rá hogy te érdeklődsz iránta,bár szerintem ha tényleg nagy dumás meg egoista akkor elég valószinű hogy poénból csinálta, nekem is van haverom aki ugyanilyen kb és ő is gyakran basztatja a hülyeségeivel a szerényebb lányokat.
2015. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valamiért úgy érzem,hogy csak szórakozhat velem,mert néha elejt ilyen perverz megjegyzéseket,hogy "annak a csajnak milyen jó s*gge volt,meg,hogy az egyik osztálytársa a tanárnő mellét bámulta órán meg hasonló hülyeségek...
2015. okt. 21. 17:57
 8/15 anonim ***** válasza:

nagydumás egoista srác..


eltudom képzeni kis 15 éves páwa gyerek ilyeneket mond.

meg olyanokat mond, hogy a tanár mellét nézi, ilyenekről más embert nem nagyon tudok elképzelni mostanság


alapból irritálóak az ilyenek, én nem foglalkoznék vele ha zavar

2015. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Talán igazad van utolsó,csak néha az ember érzéseit úgy feltudja kavarni valaki,főleg,hogy ő az egyetlen srác,aki valaha is szóbaállt velem,
2015. okt. 21. 19:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nem páwa,mert ki nem állhatja az olyan öltözködésű fiúkat,mindig azt mondja szerinte b*zis, és a haja sem úgy áll,mint egy ecset feje.
2015. okt. 21. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!