Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinaljak akkor, ha a...

Mit csinaljak akkor, ha a lany aki tetszik megkerdezi facebookon, hogy ki tetszik neki, es hat ugye o, de nem akarom facebookon elmondani? 15/F

Figyelt kérdés
Tereljem a temat, vagy csak mondjam neki hogy majd eloben elmondom, illetve ha elobe kerdez ra akkor csak ba sszam neki oda hogy te, vagy azert talaljak ki valami koritest melle

2014. máj. 6. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
MONDD EL!!!!!!!
2014. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
wtf?
2014. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit csinálj? Írj ékezettel egyrészt, másrészt a 15 az csak ki"f".
2014. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mond el neki, egyszerüen, de azért kicsit bővebben. Nagyon tetszel nekem.. , én tetszettem egy fiúnak és ő kisebb társaság előtt azt mondta, hogy nem vagyok az esete, én ezt komolyan vettem tőle és mással jártam, tehát elvesztette az esélyét, ha annyit kinyögött volna, hogy nagyon tetszel nekem, akkor jártam volna vele..
2014. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
iPhone-rol egy orokke valosag ekezettel irni, es akkor is mondjam el neki ha facebookon kerdezi, mert multkor 5 percig tippelgetett meg kerdezgette, de amikor elobe beszelunk akkor meg hiaba vagyunk csak ketten, egybol mindenki odajon ha elkezdunk beszelni
2014. máj. 6. 23:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Haver csak mond el neki nem kell parázni semmitől. ;) én ugyanilyen helyzetben voltam csak én nem mondtam el a lánynak, hogy mit érzek és összejött mással. Hónapokig szenvedtem emiatt de legalább megtanultam a leckét. Okos ember a más hibáján tanul, a hülye a sajátján. 15/f
2014. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha elmondod, hanem a csaj úgyis megtudja, főleg ha pár haverodnak megemlíted. De jobb ha a te szádból hallja, vannak akik nem hisznek a pletykáknak.
2014. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Csutrotokon megyek osztalykirandulasra, szerintetek ha szerdan (holnap) elmondom neki akkor az jo? Mert akk legalabb van ideje atgondolni, meg minden. Meg ha megse jovok be neki, akkoris picit elfelejtodik a dolog


Ja es koszi a biztatasokat ;)

2014. máj. 7. 00:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy majd megmutatod. Az osztálykiránduláson összemelegedtek, és lesmárolod. Ha nem tudod, hogy ez kölcsönös-e, akkor mondd azt, hogy élőben elmondod. Találkozol vele, felöltöd a Tom Cruise sármos mosolyt, és annyit mondasz, hogy "te tetszel nekem", mélyen a szemébe nézel, de semmiképpen se úgy, hogy levágós legyen a zavartságod.
2014. máj. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem osztalytarsam, szoval az osztaly kirandulason nem tudom elmondani
2014. máj. 7. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!