Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókolózzak? 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókolózzak? 18 éves lány vagyok, aki életében egyszer csókolózótt olyan 15 évesen. Megtetszettem egy fiunak, és hirtelen lekapott, ennyi.

Figyelt kérdés
Nincs, és sose volt barátom. Látom a valóságban milyen nagy élmény ez mindenkinek, viszont arra az egy csókra abszolút nem emlékszem már, mert olyan hirtelen történt. Tetszik osztálytársam, aki egyben haverom is. Vele néha elképzelem, h milyen lehet, amint átölel, én meg a fejét karmolom (ha értitek :D), viszont élőben tuti nem történik meg, mivel neki más tetszik. Mit csináljak? Ha hirtelen megcsókolnám, félek, h visszautasítana. Tudnék adni valami jelet neki? Azt olvastam, ha a száját nézem, utána a szemét, majd megint a száját, megint a szemét stb. stb..., akkor veszi a lapot. Ezt kipróbaltam, de nem vette. Viszont olyan aranyosan tud nézni, és van hogy úgy érzem, h "most úgy megcsókolnám", de amint irtam, félek a visszautasitastol.
2015. okt. 22. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd ösztönösen menni fog az, nem kell ezt tanulni. Persze csak akkor fog menni, ha tényleg szerelmes vagy, ha közömbös a párod számodra akkor nem fog menni.
2015. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félek, hogy elrontom. Leginkább attól félek, hogy ha én is tetszek osztalytarsamnak, es oda kerul a sor, h megcsokol, akkor elrontom vagy ilyesmi. Meg hogy hova tegyem kozbe a kezem stb. mas elkeozelni, es mas elobe. mi van ha lefagyok?
2015. okt. 22. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha elrontod, gondolom a párod se szakértő.
2015. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neki volt mar baratnoje, akibe nagyon szerelmes volt.
2015. okt. 22. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Poénból add be neki, hogy úgy szoktak az emberek csókolózni, hogy az ánuszukat összedörzsölik.
2015. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok.
2015. okt. 22. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 kész végem XD

egyébként viccen kívül,ha nem suliban vagytok húzz le egy 2dekásat előtte,olyan felszabadultan fogsz csókolózni hogy észre se veszed :D

2015. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utóbbi az tetszett :Ddddd
2015. okt. 23. 07:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Magamat látom 4 év múlva :"""D
2015. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!