Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a pasizásból/csajoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a pasizásból/csajozásból áll az élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok,a korosztályomból szinte már mindenkinek volt viszonya ellentétes neművel legalább egy csók erejéig. Nekem viszont nem. Az osztálytársaim és minden fiatal a környezetemben folyamatosan erről beszél. Ha megkérdezik tőlem,hogy tetszik-e valaki és én nemmel válaszolok,úgy néznek kb.mintha a Holdról jöttem volna. Az egyik fiú ismerősöm is nemrég megkérdezte ezt tőlem,és szerinte ebben a korban már kellene,hogy tetszen valaki. Sokszor olyan idegesítő,hogy semmi más nem létezik a világon,még szerencse,hogy a szüleim elfogadják,hogy későn érő típus vagyok és nem nyaggatnak ilyenekkel. A sulinkban ma van őszi disco,de én nem mentem el,mert egyrészt,nincs kivel másrészt ez is az "ismerkedésről" szól és nem akarom,hogy egy idegen srác vagy bárki rámnyomuljon. Volt már olyan,hogy valaki első ránézésre szimpatikusnak tűnt,külsőre,de aztán rájöttem,hogy egy idióta,beképzelt agyrém. Szóval a belsőjével még senki sem fogott meg. Tényleg ennyire "antiszociális" vagyok így,hogy 1 fiú kivételével még soha nem beszélgettem senkivel? Úgy gondolom talán ezt nem 15 évesen kellene megtenni,hisz ebből még úgysem lehetne komoly kapcsolat,de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok :)



#fiú #lány #csók #szerelem #iskola #kapcsolat #csajozás #pasizás tetszik #őszi disco
2015. okt. 22. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel, semmi peroblema nincs. Bar en a helyedben elmennek minden ilyen alkalomra, hiszen nem csak nyomulos sracok vannak. Ne csodalkozz rajta, hogy ilyen korban szinte csak ez a tema, de ne is erezd magad emiatt rosszul. Ami kesik, nem mulik. ;)
2015. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rá érsz még
2015. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Benhb válasza:
48%

Hülye vagy de igazad van.

Az élet nem csak társkeresés.

Amiért hülye vagy: Az élet arrol szól hogy minél jobban élvezzük és minél boldogabbak legyünk, és ehhez hozzá tartozik a kapcsolat is.

Szociálisan meg jobb lesz ha belehuzol. Én is introvertált vagyok szoval nem beszélek hülyeséget. Legalább egy kissebb ismeretségi kört kikéne alakitanod.

No de a lényeg hogy már most is el lehet kezdeni egy kapcsolatot, nem kell feltétlen házasságig menni. Szerzel egy fiut aki megprobál boldoggá tenni te pedig élvezed azt. Ha vége vége, jöhet a kövi. Nem kell mindent halál komolyra venni.

Ja és remélem nem veszed szivedre hogy lehülyéztelek, nem sértésként irtam.

2015. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A te korodban még csak egy divat ez az egész, de késöbb a szerelmünkben látjuk majd az élet értelmét. Ha szomorúak vagyunk megvígasztal, kiáll mellettünk, gondoskodik rólunk. Nélküle levegőt sem tudunk majd venni, s a hiányát rögtön észrevesszük. Egy szerelmes pár számomra egy ember, egy teljes ember.
2015. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 piriiiii ***** válasza:
4%

Azt csinálsz, ami jól esik.

Egyébként abból kellene álljon az élet, hogy azt örökítsük. Tudod, hogyan? Szexuális úton. Ehhez kell a "pasizás/csajozás".

2015. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#3-as nem vettem magamra,ne aggódj :) Idáig csak egy fiú érdeklődött felém,bár valószínűleg csak barátilag,azonkívül mások sosem vettek észre,mert nagyon csendes vagyok és nem szeretek egyszerre több emberhez beszélni,a négyszemközt a legjobb.
2015. okt. 22. 21:11
 7/16 anonim ***** válasza:

a leirtak alapján nekem nem késön érönek tünsz, pont ellenkezöleg, korán érö vagy

15 évesen a legtöbb embernek az a nagy dolog h van valakije, ettöl lesz "menö"

ha te meg tudod magad más tereken valositani az jo, az meg h a belsöt nézed az még jobb

vannak akik még 30-40 évesen is csak arra mennek h minnél több kapcsolatuk legyen

biztos ismered: egy idö után már nem tesznek boldoggá a k*rvák meg a bulik

te lehet az vagy akit sosem tettek boldoggá, ami jo :D

valaki mondta feljebb h jöjjél össze valakivel aki megprobál boldoggá tenni, de ezt ha van egy kis eszed akkor nem teszed, csak elrontja a jelenlegi boldogságod, feszült leszel csak a másiknak valo megfelelési kényszertöl

szoval szerintem lehet h ritka a gondolkodásod, de semmiképp sem elitélendö, jo h an még aki igy gondolkodik :D

2015. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj erre csak azt mondom hogy 18 éves koromig nem volt senkim se amég a környezetemben már mindenki legalább a 3 dikal volt..

Ez azt jelenti hogy te egy aféle különleges típus vagy mint pl én ami jót jelent nyugi.

Azok a osztálytársaid meg ismerőseid akik 15 évesen már jó pár kapcsolatban voltak azok szinte sosem lesznek már egy normális kapcsolatban sem mert hamar kezdték én 18 évesen megismertem egy 16 éves lányt aki félénk volt és 1 évig csak barátok voltunk 17 évesen meg a bnőm lett és mit ne mondjak nagyon örültem hogy még soha senki sem ért hozzá és egy kis ártatlan lány volt.

Másfél évig jártunk én most töltöm a 20 at ő a 18 at persze szétváltunk mert a családja ellenezte...(semi okuk nem volt rá)

Én a lehető legjobb módon bántam vele s ezzel megtanítottam hogy milyen is egy igazi kapcsolat nem olyan amit a mai fiatalok csinálnak hogy 1-2 havonta cserélik...


Tehát ezzel csak azt akarom elmondani hogy inkább nagyon is örülj hogy eddig nem volt részed kapcsolatban nem gond bőven van még rá időd, mert ha most lennél kapcsolatba akkor 100% hogy rövid lenne.. meg csak megrontanának.

Ezért örülj hogy még nem rontottak meg mert az a mai világban igazi kincs.


19/F (szerintem igazán nagy kincs) Ui(volt bnőm jelenleg olyan süllyedő pályán van a hülye családja miatt hogy már csak bunkó pasikkal jár pedig én nem erre tanítottam meg)

2015. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8 as vagyok!


Jah és ne is merészelj kapcsolatba lépni de tényleg mert elveszi a eszed s egyáltalán nem fogsz tudni koncentrálni a tanulásra ez is 1000% én is egy évet ismételtem most meg mint egy üres lap alig tudok valamit mert a sok érzelem és vágy elvette a eszemet tehát még inkább nem ajánlott bele kezdeni :)

2015. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm #8 :)
2015. okt. 22. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!