Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a tesitanárom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lviik kérdése:

Nagyon tetszik a tesitanárom. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ő 28 én meg 16, előző héten rám írt és elkezdtünk beszelgetni. Küldött képet is magáról ami nagyon aranyos volt :3 majdnem minden nap beszéltünk, volt hogy ki kellett engeszteljem, most meg neki kellett engem azzal h elvisz egy körre a kocsijával. De most meg nem válaszol 2napja... Mi legyen?

2015. okt. 23. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Tarts ki mellette. Ha szereted engedj a csábitásnak !!
2015. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Ezt most azonnal hagyd abba! Amit a tanárod művel, az bűncselekmény, ráadásul az állásából is kirúgják miatta, ha kiderül. Meg téged is! Ez az ember beteg! 28 éves felnőtt létére egy 16 évessel flörtöl? Nézd, tudom, hogy jól esik a figyelme, érdeklődése, de ez nem etikus, sőt törvénysértő magatartás a részéről. Ha kibukik, téged is úgy meghurcolnak, hogy tönkremész bele. Azonnal vágd el az órán kívüli kommunikációt, ha jót akarsz.
2015. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem hagyd... Nem a korkulonbseg miatt, mert en is 17 vagyok, akivel meg talalkozgatok o 27.

De ha ez kiderul ot kirugjak es soha az eletbe nem veszik fel mashova tanitani

2015. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4%

Nem neeem, még véletlenül sem a korkülönbség miatt......:)

Egyrészt egy tesitanár minek küldene magáról képet, ha úgyis hetente 5x látod? Másrészt mi a francot kell kiengesztelni egy 16 éves kislánynak egy 28 éves férfin? :D Tanár létére sokkal érettebb egy ember, minthogy óvodást játszon.


Legközelebb jobb kamu kérdést találj ki ;)


De ha mégis igaz lenne, akkor te is csak egy hülye kis pi.csa vagy és ezzel szerintem megválaszoltam a kérdésed.

2015. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!