Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajlamosak vagyunk felreerteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajlamosak vagyunk felreerteni annak a gesztusait/szavait aki tetszik nekunk?

Figyelt kérdés
ugy ertem, hogy mindig ugy ertelemzzuk hogy biztos azert tette azt amit vagy mondta azt amit mert tetszunk neki...vagy van olyan amit nem lehet felreerteni/maskepp erteni?..
2015. okt. 13. 12:41
 1/5 opened paradise ***** válasza:

De,könyebben magyaráunk bele dolgokat. Illetve nálam a fordítottja van.

"Biztos nem azért csinálta,csak azt akartam hinni"

2015. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nőként úgy gondolom, hogy kialakult valamiféle speciális radarom, hogy érezzem, ha valakinek bejövök. Ennek ellenére nem szoktam a gesztusokat, szavakat, tetteket külön-külön elemezgetni, hogy vajon miért tette/mondta az illető azt, amit, hanem az alap érzésre koncentrálok, hogy "valami van".


Ugyanakkor ez még önmagában nem jelent semmit, előfordult már, hogy megvolt a tetszés, a vonzalom, a szimpátia, az illető mégsem akart semmit. Tehát metakommunikáció szintjén megjelent az érdeklődése irántam, de ő maga sem volt tudatában, ezért nem is lépett felém és a biztatásra sem reagált. A vonzalom ugyanis nem minden esetben tudatos, és lehetnek olyan tényezők, ami miatt valaki korlátozza magában a tudatos szintre jutását.


Hogy mennyire nem tudatos... egyszer egy férfi részéről éreztem, hogy vonzódik hozzám. Nem tudnám megmondani, hogy pontosan mi miatt éreztem így, mert nem volt konkrét jele, egyszerűen csak éreztem! Hónapokkal később úgy alakult, hogy újra találkoztunk, és összemelegedtünk. Akkor elmondtam neki, hogy én már az első találkozónkon éreztem részéről valamiféle vonzalmat, szimpátiát, és nagyon meglepődött, mert ő még akkor nem érezte. Pedig nyilván vonzódott hozzám, hiszen később összejöttünk, de az első találkozásunkkor még nem tudatosult benne!


Ezért aztán nem is érdemes túlkombinálni... ha én úgy érzem, hogy bejövök valakinek, és nekem is bejön, akkor igyekszem "helyzetbe hozni", biztatni, magas labdákat dobok fel, amiket lecsaphat, és akkor idővel tudatosulhat benne, hogy akar valamit tőlem, és lép. Vagy nem... Mert ilyen is van. Akkor benne van valami belső korlát, ami miatt nem tud/mer/akar kezdeményezni, ilyenkor tudomásul veszem, és továbblépek.

Én olyan társat akartam, aki fel tudja vállalni az érdeklődését. A mostani páromnál is először a homályos érzés jelent meg, hogy lehet részéről vonzalom irántam... de tudatossá nála is csak akkor vált, amikor biztatást kapott (előzőleg nem hitte, hogy bármi lehet köztünk, ezért korlátozta magában az érzést, nem engedte megfogalmazódni). Nála bevált a biztatás: sorra csapta le a magas labdáimat, és ezzel arra biztatott, hogy még magasabb labdákat merjek feldobni. Én is tettem egy lépést felé, ő is tett egyet felém, míg végül összejöttünk.

2015. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét szoktam hinni. Csillogott a szeme, amikor beszélgettünk. Ááááá, biztos akkor is csillog, amikor mással beszélget. Meg ilyenek.
2015. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nok, nem szoktatok hulyen erezni magatokat, ha felreertetek egy pasit? en most azt hiszem igy jartam...olyan hulyen erzem magam..
2015. okt. 13. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem többször félreértettek mert kedves, mosolygós csaj vagyok. Iszonyatosan ciki volt...

Most már visszaveszek magamból, mert rámosolyogsz valakire és elkezd zaklatni.

21/N

2015. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!